فهرست
افشاگری از نوع کارلوس؛می‌خواستند به کی‌روش بازیکن تحمیل کنند
افشاگری از نوع کارلوس؛می‌خواستند به کی‌روش بازیکن تحمیل کنند

افشاگری از نوع کارلوس؛می‌خواستند به کی‌روش بازیکن تحمیل کنند

آی اسپورت - کارلوس کی روش به آنهایی که او را متهم به فساد مالی و اخلاقی کرده‌اند، اعلان جنگ کرده است. سرمربی تیم ملی که نزدیکانش می‌گویند حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، اولتیماتوم داده و ضرب‌الاجل تعیین کرده، اگر ظرف ۴۸ ساعت آینده رسماً از او عذرخواهی نشود، بعد از بازگشت از عمان و قبل از بازی با ژاپن، مقابل اهالی رسانه می‌نشیند و مسائل پشت پرده را افشا می‌کند...
اما این پشت پرده‌ای که کارلوس می‌خواهد افشا کند، چیست؟! می‌گویند یکی از کسانی که به کمیته اخلاق اطلاعات غلط داده و ذهن محمدزاده، رئیس مستعفی این کمیته را علیه کی روش منفی کرده، همان کسی است که در اردوی قبلی تیم ملی می‌خواست به کی روش بازیکن تحمیل کند. راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت این شخص بانفوذ با یکی از دستیاران کی روش تماس گرفته و گفته برای بازی با گوام و هند، فلان بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کنید. دستیار کارلوس هم موضوع را با کروش در میان می‌گذارد و سرمربی تیم ملی می‌گوید اگر این بازیکن حقش است در لیست قرار بگیرد و اگر هم نه، دلیلی ندارد با تماس تلفنی، حق بازیکنی که کسی برایش تماس نگرفته را ضایع کند.
دستیار کی روش هم همین جواب را به شخص بانفوذ منتقل می‌کند و او از کوره درمی‌رود و می‌گوید: «حالا که این‌طور است، من به رسانه‌ها می‌گویم تو برای کی روش ... و ... تهیه می‌کنی و پرونده‌های کارلوس را رو می‌کنم.» دستیار کی روش جواب می‌دهد: «از تهدید‌هایت ترسی ندارم. نه کارلوس پرونده‌ای دارد که تو بخواهی رو کنی و نه من این کارها را انجام داده‌ام. اگر تهمت بزنی، شکایت می‌کنیم.» گویا همین شخص به رئیس کمیته اخلاق اطلاعات غلط داده و حالا سرمربی تیم ملی می‌خواهد این موضوع را افشا کند. انگار یکی از مسئولان رده‌ بالای ورزش هم در جریان ماجرا قرار دارد و او هم به کی روش گفته حتماً علیه این شخص دست به افشاگری بزند.
کی روش دفعه قبل وقتی از کوره دررفت، از آدم‌هایی گفت که با بودجه فدراسیون رفقای خود را به سفر خارجی می‌بردند و پول و پاداش ملی‌پوشان را بالا می‌کشیدند و این ‌بار هم لابد می‌خواهد بگوید چه کسانی دنبال تحمیل بازیکن به تیم ملی بودند و وقتی به هدف‌شان نرسیدند، مسیر بازی را عوض کردند. بخش دیگری از انتقادات و افشاگری کی روش هم اشاره به منافع کسانی است که اصرار دارند یک برند خاص پیراهن تیم ملی را تأمین کند!
ملی‌پوشان هم پول می‌خواستند محمدزاده که به استودیوی برنامه ۹۰ رفته بود، یکی از ایرادهایی که از کارلوس کی روش گرفت، همین بود که چرا سرمربی تیم ملی قبل از جام جهانی به کیفیت پیراهن‌های آل‌اشپورت اعتراض داشت و بعد از گرفتن مطالبات خود اعتراض نکرد. فقط محض اطلاع یادآوری می‌کنیم اعتراض کی روش این بود که لباس‌های بی‌کیفیت به اسم مارک خارجی در اختیار تیم ملی قرار گرفته و بعد از اینکه مدیران شرکت آل‌اشپورت به اردوی تیم ملی رفتند و محصولات اصلی این شرکت را به ملی‌پوشان دادند، دلیلی نداشت سرمربی تیم ملی اعتراض کند.
آنهایی که می‌گویند کی روش فقط به این دلیل اعتراض می‌کرد که به پولش برسد، لطفاً به ما جواب بدهند آیا آن دسته از ملی‌پوشان هم که می‌گفتند لباس‌های تمرینی تیم ملی کیفیت ندارد، با یک بار شستن «وا» می‌رود یا کوچک می‌شود و... هم دنبال پول بودند؟! آنها هم پول می‌خواستند؟ آن ملی‌پوشی که گفت لباس تیم ملی را از منیریه می‌آورند و می‌گویند خارجی است، پول می‌خواست؟

منبع:خبر ورزشی
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-07 12:29:04
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۱۳
کاش افشاگری کنه و دست این همه ادم نالایق که با رابطه توی مملکت سمت گرفتن رو بشه. مفت خورها
علیرضا
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۶
هدف آن ملی پوشان پاچی خواری بود برادر.نمی دونی بدون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر