فهرست
وعده استراماچونی: تا ۴۸ ساعت دیگر
وعده استراماچونی: تا ۴۸ ساعت دیگر

وعده استراماچونی: تا ۴۸ ساعت دیگر

آی اسپورت - آندره‌آ استراماچونی که یکشنبه شب قرارداداش را با باشگاه استقلال به صورت یکجانبه فسخ و روز دوشنبه نیز ایران را به مقصد ایتالیا ترک کرد، می‌گوید آماده بازگشت به ایران است، این در حالی است که وی پیش از این در گفت‌وگو با «رادیو ۱۰۵ » ایتالیا گفته بود ظرف ۴۸ ساعت آینده همه چیز پس از مذاکرات وکلایش - با نمایندگان باشگاه استقلال - مشخص خواهد شد.

این سرمربی ۴۳ ساله که از باشگاه استقلال خواسته تا از راهی قانونی طلب یورویی‌اش را به حساب بانکی‌اش در ایتالیا واریز کنند تا حاضر به برگشت به ایران شود، در گفت‌وگو با «رادیو رای» ایتالیا گفت: «قطعاً من از ایران فرار نکرده‌ام اما وقتی نمی‌توانستم در آنجا کار کنم، معنایی هم نداشت در ایران بمانم. اگر توافقی با باشگاه استقلال صورت بگیرد، فوراً سوار هواپیما و راهی ایران می‌شوم و تنها منتظر تماسی از جانب وکیلم هستم.»

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در واکنش به ادعای برخی رسانه‌ها که مدعی شده بودند؛ استراماچونی حتی یک پِنی از باشگاه استقلال نگرفته و به همین خاطر ایران را ترک کرده، گفت: «نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم اما این ادعا درست نیست که باشگاه استقلال هرگز به من پرداختی نداشته است. آنها به دلیل تحریم‌های اعمال شده از سوی آمریکا که از جنبه‌های مختلف روی زندگی‌شان تأثیر گذاشته، در آنجا مشکلات واقعاً جدی دارند اما قوانینی توسط فیفا اجرا می‌شود که همین موضوع مشکلاتی را در چند ماه اخیر به وجود آورد.»

استراماچونی همچنین درباره اعتراض خیابانی هواداران استقلال پس از فسخ یکجانبه قراردادش که در حمایت از وی صورت گرفت، گفت: «از دید احساسی، این اتفاق زیبایی است که باعث می‌شود احساس غرور کنم. بابت این اتفاق (فسخ قرارداد) متأسفم. این داستان سحرانگیزی بود که با استقلال شروع شد. هواداران از وزارت ورزش انتقاد کردند، چون استقلال تیمی دولتی است و هوداران بر این باورند که آنها مسئول این اتفاقات هستند.»

 

تسنیم

۲ ۵  
آی اسپورت
2019-12-11 13:33:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
قضیه ساده است . بدلیل انتقال مشکوک پول به حساب آندره جون بانک ها و پلیس ایتالیا حساس شده و به فیفا گزارش داده . فیفا هم به استراماچونی اخطار داده که پروانه مربی گری او را باطل می‌کند. هرکس دیگه هم جای او بود معرفت . استقلال قهرمان باید راهی پیدا کنه که انتقال پول به حساب این مربی کاربرد شفاف باشه. همین
۳ ۱
استقلال قهرمان:))))
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۷
باشه
۱
محمد یوسفی
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۴
خاک بر سر باشگاهی که سر مربی از تیم سر خود میره و یک گروه بی سواد دنبالش میرن و هر چی سر مربی میگه قبول میکنند خدا به داد فردا برسه اگر این سر مربی بیاد سنگ رو سنگ بند نمی شه
۴
محمد نوبری
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۸
با حضور سلطانی‌فر و تاج انجام شد
بررسی وضعیت تیم ملی و استقلال در کمیسیون فرهنگی


سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه کمیته تربیت بدنی این کمیسیون با حضور وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال برای بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال خبر داد!

سیده فاطمه ذوالقدر با اشاره به برگزاری جلسه کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی با حضور سلطانی‌فر وزیر ورزش و تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات اخیر در فوتبال گفت: «در این جلسه آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره تیم ملی گفت که انتظار افکار عمومی بعد از کی‌روش این بوده که مربی قابل و قدری برای تیم ملی انتخاب شود. بر همین اساس با ویلموتس قراردادی به مبلغ دو میلیون و ۴۰۰ هزار یورو بستیم که این قرارداد به صورت شفاف در سفارت ایران در بلژیک و با حضور سفیر منعقد شد. اگرچه بهتر بود که قرارداد در ایران بسته می‌شد و این پول هم از منابع داخلی باشگاه بوده نه بودجه عمومی.»

او تأکید کرد: «آقای #سلطانی‌فر نیز در این جلسه با بیان اینکه #توجه_زیادی به تیم باشگاهی #استقلال صورت گرفته #مبلغ قرارداد #استراماچونی را #۷۵۰هزار_یورو عنوان کرد.»

#استراهوچی
۲
@
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۲
راحت زد زیر قرارداد رسمی خودش اونم با موج سواری رو احساسات هواداران نادون کیسه. الان 6 ماه از قراردادش مونده که کامل پولش رو میخواد و خبرنگار ایتالیایی برای چندمین بار گفته رقم قرارداد 1/6 هزاریورو هست. علی برکت الله
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر