فهرست
مویس: مطمئنم فن پرسی در منچستریونایتد می ماند
مویس: مطمئنم فن پرسی در منچستریونایتد می ماند

مویس: مطمئنم فن پرسی در منچستریونایتد می ماند

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد که رفتن رابین فن‌پرسی از این تیم صحت ندارد و او در جمع یونایتدها باقی خواهد ماند.

منچستریونایتد این هفته در دیداری حساس به مصاف لیورپول می رود. قرمزها تلاش می‌کنند تا فاصله‌شان را با چلسی صدرنشین کم کند و منچستریونایتد نیز تلاش دارد بتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کسب کند.

دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد در آستانه بازی حساس تیمش برابر لیورپول گفت:" همه می‌دانند که شرایط خوبی در لیگ برتر نداریم اما امیدواریم بتوانیم در این بازی مهم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. در 20 روز آینده دیدارهای حساسی پیش‌رو داریم. انگیزه ما این است که بازی به بازی بهتر شویم و نتایج بهتری کسب کنیم.

غیر از بازی با المپیاکوس در تمام دیدارهای گذشته‌مان پیشرفت داشتیم. من این پیشرفت را در تمرینات تیم و در بازیکنان می‌بینم. شاگردانم انگیزه زیادی برای جبران نتایج اول فصل دارند."

روبین فن‌پرسی، مهاجم هلندی روز گذشته در تمرین‌های تیمش شرکت کرد تا شایعات رفتن از منچستریونایتد را به حداقل برساند.

سرمربی منچستریونایتد درباره مهاجم هلندی تیمش گفت:" فان‌پرسی از بودن در منچستر خوشحال است و ما نیز از این که او را در بین خود می‌بینیم، افتخار می‌کنیم. دو، سه سال از قرارداد او با منچستریونایتد باقی مانده است و مطمئنم که در بین ما خواهد ماند. بارها گفته‌ام که با حضور رونی و فن‌پرسی بهترین مهاجمان را در انگلیس داریم. هر دوی آنها قادر هستند به تنهایی سرنوشت یک دیدار را عوض کنند."

 فن پرسی روز گذشته اعلام کرد که آماده است تا قراردادش را با منچستریونایتد تمدید کند.

     
آی اسپورت
2014-03-15 16:14:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر