فهرست
گری لینه کر:با دیدن بازیهای مسی فهمیدم که چه آشغالی بودم
گری لینه کر:با دیدن بازیهای مسی فهمیدم که چه آشغالی بودم

گری لینه کر:با دیدن بازیهای مسی فهمیدم که چه آشغالی بودم

آی اسپورت- گری لینکر اسطوره سال های نه چندان دور دنیای فوتبال، در شبکه اجتماعی توئیت بیش از 2 میلیون طرفدار دارد. او معمولا در صفحه اختصاصی اش به آنالیز مسابقات فوتبال پرداخته و به صورت زنده نظرات کارشناسانه اش را در مورد مسابقه ها ابراز کرده و انتقاداتش را خیلی شفاف بازتاب می دهد

مهاجم سابق بارسلونا، مثلا چندان طرفدار دمیچلیس، مدافع آرژانتینی منچسترسیتی نیست و در پیغام های اخیرش بارها مهارت های او را زیر سوال برده و یادآوری کرده که دلیل مانوئل پیگرینی در استفاده از دمیچلیس را درک نمی کند.

لینکر در جریان بازی برگشت دو تیم بارسلونا و منچسترسیتی که با برد 1-2 تیم کاتالان درخانه و راه یابی این تیم به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، به صورت زنده نظراتش را در این باره ابراز می کرد و در جریان این مسابقه 4 پیغام در توئیتر نوشت که اکثر این پیغام ها مربوط به مسی بود. د این مسابقه، لیونل مسی  بازی تماشایی و جذابی را به اجرا گذاشت و یکی از فاکتورهای اصلی برد تیمش در این بازی بود و درخشش او از دید فوتبال دوستان پنهان نماند. خیلی ها در دل هایشان به تمجید از مهارت های ستاره آرژآنتینی پرداختند و عده ای دیگر از جمله لینکر، در شبکه های اجتماعی از او تعریف کردند.

یکی از توئیت های لینکر در جریان برگزاری بازی 4شنبه شب نوکمپ که توئیت دومش بود، حدود 26هزار بار تا صبح روز پنجشنبه "ری توئیت" شد و در آن پیغام می خوانیم:« مسی کاری کرد که متوجه شوم که وقتی فوتبالیست بودم، هیچ آشغالی نبودم.»

این جمله به نحوی تعریف و تمجید از لیونل مسی است و آن هم از زبان بازیکنی که در طول عمر فوتبالی اش، یکی از ستاره های دنیای فوتبال بوده. دقایقی بعد از انتشار این پیغام، لینکر نوشت:« هر دقیقه که می گذرد بیشتر حس می کنم که عجب آشغالی بودم.»

و آخرین پیغام او بدین ترتیب بود:« واقعا می گویم، مسی  در یک بازی با بهره گیری از مهارت های استثنایی اش، آن قدر فرصت خلق کرد که من در تمام عمر فوتبالی ام خلق کرده بودم.»

اولین پیغام لینکر در جریان برگزاری این بازی بدین ترتیب بود:« پاهای مسی فوق العاده اند.»

بارسلونا با برد 1-2 در بازی دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی و با توجه به پیروزی در بازی رفت در ورزشگاه اتحاد، به مرحله یک چهارم پایانی این رقابتها راه یافت و سیتی از گردونه رقابت ها حذف شد.

غزال زیاری
     
آی اسپورت
2014-03-15 16:19:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر