فهرست
حاشیه روز: درگیری منشا با مزاحمان
حاشیه روز: درگیری منشا با مزاحمان

حاشیه روز: درگیری منشا با مزاحمان

آی اسپورت - بعد از دیدار پرسپولیس مقابل پیکان یک اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی رخ داد. گادوین منشا که از شکست تیمش شاکی بود، به تنهایی از رختکن خارج شد تا به سمت اتوبوس تیم حرکت کند. او وقتی وارد تونل منتهی به در خروجی ورزشگاه شد، با چند نفر مزاحم که بدون هیچ دلیل و منطق خاصی همیشه و در همه بازی‌ها وارد تونل می‌شوند، مواجه شد. این افراد نه خبرنگار و عکاس هستند، نه عوامل اجرایی بازی و به طور کلی هیچ سمتی ندارند اما کسی نمی‌داند چطور بعد از هر بازی می‌توانند در منتهی الیه راهروی ورزشگاه آزادی و مقابل تونل تجمع کنند.

آنها بعد از هر بازی مزاحم بازیکنان می‌شوند و از فوتبالیست‌ها درخواست کمک مالی یا لباس تیم را دارند. حتی به اعضای تدارکات هم رحم نمی‌کنند و از آب معدنی گرفته تا میوه و شیرینی های باقی مانده از رختکن را با زور و خواهش و اصرار از اعضای تدارکات تیم‌ها می‌گیرند.  

بعد از بازی پرسپولیس، آنها این بار به سمت منشا هجوم برده و از او درخواست پیراهن و پول کردند که منشا با عصبانیت به آنها گفت نه پولی برای پرداخت دارد و نه پیراهن به این افراد می‌دهد. همین موضوع باعث شد یکی از این مزاحم‌ها با زبان انگلیسی به منشا توهین کند. مهاجم پرسپولیس که از شنیدن این جمله حسابی شاکی شده بود به سمت آن فرد رفت تا جوابش را بدهد اما حاضران در صحنه که یکی از آنها خبرنگار بود، جلوی ایجاد درگیری را گرفتند.

نیروی انتظامی و یگان ویژه حاضر در ورزشگاه آزادی تلاش زیادی برای دور کردن این مزاحم‌ها از تونل منتهی به در خروجی دارد و تیم‌های انتظامی با تمام وجود می‌کوشند که ورزشگاه از وجود چنین افرادی پاک شود اما به خاطر معماری ورزشگاه در سمت تونل، این امکان برای تماشاگران وجود دارد که بعد از بازی وارد تونل شده و مزاحم بازیکنان شوند آن هم در شرایطی که بخشی از نیروهای انتظامی و یگان ویژه برای نظم بخشیدن به خروج تماشاگران، خارج از استادیوم مشغول خدمت رسانی هستند.

۷ ۹  
آی اسپورت
2017-09-18 11:32:00
نظر دهید

۹ نظر
خسته نباشید
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴
۷۵ میلیون دزد و دروغگو و کلاش کنار هم زندگی می کنیم
تورک اوغلی پانتورک
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۳۵
احسن ...وقتی میبینم شما ایرانیا خودتون خودتونو انقدر خوب میشناسید بیشتر کیف میکنم...ممنون از اعترافت...البته فقط دزد و دروغگو نیستید خیلی عیب های دیگه هم دارید ولی به همین اعتراف هم ما راضی هستیم
۱
قهرمان
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۶
هرچی باشیم تا ابد شما رو میچزونیم.
محمد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
تورک اوغلی با شما شدیم 75 میلیون ها!!!!
ویلی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
منشا تحمل کن این یه سالو زحمت بده به خودت آمار گلزنیتو ببر بالا مثل ادینیو ، توره....این لیگ درپیت بشه سکوی پرتابت سال دیگه بزنی بری حوزه خلیج بار خودتو ببندی وگرنه جمهوری کره شمالی اسلامی جای موندن نیست!!
میم
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۲۱
نقش نیروی انتظامی و برگزار کنندگان بازی را توضیح دهید: کسانی که از ورود پسر مرحوم نوروزی به جشن قهرمانی جلوگیری میکنند اما ناتوان در مقابله با حضور غیر قانونی اشخاص در داخل تونل ورزشگاه.
قارتال
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
ایول الله ،نیروی انتظامی فقط توان اینو داره که از ورود هواداران ویلچر نشین به کنار میدان و حضور یه بچه به جشنی که به بهانه ی او درحال اجراست جلوگیری کنه .
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
دم سیاوش اکبرپور و حسین کعبی گرم.. یادمه بعد یه بازی تیم ملی یکی از همینا اومده بود اخاذی حسین کعبی گرفته بودتش سیاوش با کله میزد تو صورت یارو خخخخخخخ :))
ویلی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
بعد باخت به عربستان تونل یکی به رحمتی فحش داد کعبی و اکبرپور بالاخواه دراومدن، جالبه کعبی تو مصاحبه اخیرش گفت رحمتی خیلی آدم بیخودیه و اصلن ارزششو نداشت!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر