فهرست
په په: برای مادر سخت است که فرزندش را قاتل بنامند
په په: برای مادر سخت است که فرزندش را قاتل بنامند

په په: برای مادر سخت است که فرزندش را قاتل بنامند

په په، مدافع پرتغالی باشگاه رئال مادرید در گفتگو با برنامه آل پریمر توکه که از شبکه اوندا سرو پخش می شود، در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخته

او راجع به مورینیو گفته:« مورینیو تنها انسانی است که صبح بیدار می شود و به آئینه نگاه نمی کند.ما از او انتقاد نمی کنیم؛ این مسائلی است که به صورت روزمره در تمام دنیا رخ می دهد. این مسائل روی ما تاثیر نمی گذارد. ما تلاش می کنیم تا تصویر خوبی از تیمی که درآن بازی می کنیم ارائه دهیم. ما رئال مادرید هستیم و وقتی به زمین می رویم ، دوربین ها و خبرنگاران همه روی ما متمرکز هستند و به نظرم این کاملا طبیعی است.»  

 او در ادامه در مورد اختلافاتش با آقای خاص بعد از دفاع از ایکر کاسیاس صحبت کرد و گفت:« من این کار را به شخص کاسیاس انجام ندادم؛ به این خاطر این کار را کردم که او یکی از هم تیمی های من بود و به خاطر تمام کارهایی که او برای رئال انجام داده از او دفاع کردم. او از اینکه نتوانسته در بازی فینال جام حذفی بازی کند، احساس عجز می کرد.آن  ماجرایی درونی بود که ما نبایست رسانه ای درموردش صحبت می کردیم. اگر من از ایکر دفاع کردم، به خاطر ایکر بودنش نبود.»

 

په په در ادامه به این نکته اشاره کرد که بعضی وقتها صحبت هایی که در موردش انجام می شود، برایش دردناک هستند. او در این باره گفت:« هیچ وقت برای یک مادر آسان نیست که بشنود که فرزندش را قاتل می نامند.من هیچ وقت مرتکب جرم نشده ام؛ نمی‌دانم که در بازی با ختافه چه شده بود؛ ولی هنوز تلاش می کنم که بفهمم که چرا اینگونه رفتار کردم؛ اما هنوز نمی توانم دراین باره توضیحی بدهم.»

 مدافع برزیلی در ادامه یادآوری کرد که دیدگاه خیلی ها در مورد کریستیانو را نیز درک نمی کند:« خیلی ها حس می کنند که رونالدو خوشتیپ است و بعضی ها او را بداخلاق می دانند.اما او یک انسان عادی است. رونالدو دوست خوبی برای دوستانش است. هدایای زیادی به توپ جمع کن ها و فیزیوتراپ های تیم می دهد و خیلی به افراد کمک می کند. کریستیانو خیلی با خسه صحبت می کند؛ چون می داند که الگوی فوتبالی خسه است.خسه خیلی به او نگاه می کند و از او سوالات زیادی می پرسد و کریستیانو همیشه مراقب خسه است تا او بتواند در اوج باشد.»

په په در بخش دیگری از صحبت هایش راجع به کوئنترائو صحبت کرد و خواست تا کمی او را درک کنند:« کوئنترائو از سرزمین ماهیگیران به اینجا آمده. او وقتی به مادرید آمد، با شهر خیلی بزرگی روبرو شد و  به کمی زمان نیاز دارد.» و بخش پایانی صحبت های او مقایسه رئال مورینیو با رئال آنچلوتی بود:« آنچلوتی آرامش زیادی را به تیم ما آورده و باعث شده تا همه آرام تر باشند.او خودش بازیکن بوده و می داند که از کجا آمده است. همین آرامش است که بهترین بهره را از ما می برد.من از او واقعا خوشم می اید.چون از نظر شخصیتی به بازیکنان نزدیک می شود و نیازهای فوتبالیست ها را درک می کند.

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-03-15 12:32:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر