فهرست
همه اختلافهای ستاره های رئال با بنیتس؛ پرچم سفید در دست رافا
همه اختلافهای ستاره های رئال با بنیتس؛ پرچم سفید در دست رافا

همه اختلافهای ستاره های رئال با بنیتس؛ پرچم سفید در دست رافا

این روزها خطر بالا گرفتن یک جنگ در رختکن رئال مادرید حس می شود، چون بعضی از بازیکنان با روشهای سرمربی تیم موافق نیستند اما رافا بنیتس آماده مقابله با این اوضاع است.
تا اینجا، او توانسته با ناآرامی هایی که در باشگاه ایجاد شده مقابله کند که آخرینش از سوی کاپیتان تیم بود. سرخیو راموس جدیدترین بازیکنی است که با بنیتس اختلاف نظر پیدا کرده، اما نگران نباشید، الان اوضاع خوب است. مربی رئال مادرید پرچم سفید را تکان داد و آتش بس برقرار شد. این تعدادی از اختلافاتی است که ستاره های رئال با بنیتس تا اینجای فصل داشته اند.
خامس رودریگس: بنیتس از او خواست که یک هفته زودتر از تعطیلات خود به اردوی تیم اضافه شود اما ستاره کلمبیایی طبق همان زمانی که از باشگاه رئال اجازه گرفته بود به استراحت پرداخت و بعد از کوپاآمریکا دیرتر به اردوی رئال ملحق شد.
رونالدو: بعد از اینکه بنیتس به سراغ گرت بیل رفت تا در اردوی تیم ملی ولز او را ببیند، رونالدو از این موضوع ناراحت شد. حرف بنیتس در مورد اینکه: «نمی توانم بگویم کریستیانو بهترین بازیکنی است که تا کنون داشته ام.» آتش این اختلاف را بیشتر کرد تا اینکه بنیتس در مصاحبه اخیر خود گفت ستاره پرتغالی رئال مادرید تنها بازیکنی است که حضورش در ترکیب تیم «تضمین شده» است.
بنزما: مهاجم فرانسوی با وجود روند خوبی که در گلزنی داشته، هیچ پیشرفتی در جایگاه خود در تیم حس می کند. او همیشه اولین کسی است که بنیتس از بازی بیرون می کشد و بابت همین نیز بنزما ناراحتی خود را از این موضوع نشان داده.
خسه: بنیتس بیشترین انتقادها را از عملکرد خسه، بازیکن دست پرورده آکادمی رئال، داشته.
راموس: رافا بنیتس بعد از دربی مادرید از کاپیتان تیمش انتقاد کرد و گفت پنالتی ای که راموس در بازی مقابل اتلتیکو داد صحنه ای بود که او را بیش از هر چیز دیگر عصبانی کرد. مدافع رئال اما خیلی سریع واکنش نشان داد: «همه ما از اشتباهاتمان درس می گیریم، چه بازیکن چه مربی.» یک روز بعد بنیتس و راموس تلفنی با هم حرف زدند تا موضوع را حل کنند و بعد هم جلسه ای رو در رو با یکدیگر داشتند و آتش بس برقرار کردند. آنها می دانند که اگر به دنبال موفقیتی بزرگ در این فصل هستند به همکاری نزدیک با یکدیگر احتیاج دارند.
     
آی اسپورت
2015-10-08 03:02:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر