فهرست

آمار بازی: مرور باختهای سه گله تیم ملی

آی اسپورت -  تیم ملی ایران با سرمربیگری کارلوس کی روش، تا امروز از 4 تیم، 3 گل خورده است. دو باخت 1-3 به سوئد و بوسنی که یکی بازی دوستانه بوده و دیگری مربوط به جام جهانی 2014. تیم سومی که سه گل به تیم کارلوس کی روش زده، عراق بوده که در جام ملتها 3 گل زد تا بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده شود.
اما چهارمین تیمی که این کار را انجام داده، عمان است. آخرین دیدار دو تیم قبل از سه بازی فوق العاده حساس تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی 2014 برگزار شد و تیم ملی با باخت 1-3 راهی دوحه شد. رحمان احمدی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد نصرتی، امید ابراهیمی، محمد نوری، قاسم حدادی فر، پژمان نوری، احسان حاج صفی، مهرداد اولادی و غلامرضا رضایی 11 بازیکن تیم ملی در آن بازی را تشکیل می دادند اما تک گل تیم ملی را محسن مسلمانی به ثمر رساند که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شده بود.

کد خبر: 9408

باختهای سه گله تیم ملی
تیم ملی ایران با سرمربیگری کارلوس کی روش، تا امروز از 4 تیم، 3 گل خورده است. دو باخت 1-3 به سوئد و بوسنی که یکی بازی دوستانه بوده و دیگری مربوط به جام جهانی 2014. تیم سومی که سه گل به تیم کارلوس کی روش زده، عراق بوده که در جام ملتها 3 گل زد تا بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده شود. اما چهارمین تیمی که این کار را انجام داده، عمان است. آخرین دیدار دو تیم قبل از سه بازی فوق العاده حساس تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی 2014 برگزار شد و تیم ملی با باخت 1-3 راهی دوحه شد. رحمان احمدی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد نصرتی، امید ابراهیمی، محمد نوری، قاسم حدادی فر، پژمان نوری، احسان حاج صفی، مهرداد اولادی و غلامرضا رضایی 11 بازیکن تیم ملی در آن بازی را تشکیل می دادند اما تک گل تیم ملی را محسن مسلمانی به ثمر رساند که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شده بود
     
آی اسپورت
2015-10-08 10:25:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر