فهرست

رفیق آندو، با روحیه به مصاف ایران می آید

آی اسپورت - بدون شک معروفترین بازیکن حریف ایران، دروازه بان این تیم است. علی الحبسی که از سال 2002 دروازه بان تیم ملی کشورش بوده، 106 بازی ملی در کارنامه اش دارد. مهم ترین ویژگی علی الحبسی سابقه طولانی مدت حضور او در فوتبال انگلیس است و دروازه بان عمان از سال 2006 در فوتبال جزیره گلری کرده است.
بولتون، ویگان، برایتون و ردینگ تیمهایی بوده اند که الحبسی در آنها حضور داشته ضمن آنکه این دروازه بان عمانی در زمان حضورش در بالتون با آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی کشورمان همبازی بوده و رابطه بسیار خوبی با آندو دارد. عملکرد الحبسی در بازی آخر تیمش در لیگ جزیره آنقدر خوب بوده که رسانه های انگلیسی مطالب زیادی در مورد این دروازه با نوشته اند.
او در بازی ردینگ مقابل میدلزبورو در لیگ یک انگلیس که با پیروزی 0-2 تیمش همراه بوده نقش زیادی در برد تیمش داشته تا سرمربی تیمش را مجبور به ستایش از عملکرد او کند. استیو کلارک گفته: علی به خاطر انتقاداتی که از او شده بود فشار زیادی را تحمل می کرد اما علی روز فوق العاده ای را جلوی میدلزبورو پشت سر گذاشت. او آنقدر خوب دروازه بانی کرد که به مدافعان تیم هم اعتماد به نفس داد. او طوری دروازه بانی کرد که از یک دروازه بان بزرگ و با تجربه انتظار  می رود.


کد خبر: 9408

 
     
آی اسپورت
2015-10-08 10:42:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر