فهرست
کفاشیان تایید کرد: از فرهاد کاظمی شکایت شده است
کفاشیان تایید کرد: از فرهاد کاظمی شکایت شده است

کفاشیان تایید کرد: از فرهاد کاظمی شکایت شده است

آی اسپورت- هر وقت که ف. ک ها قرار است در لیگ برتر تیم بگیرند داستان طویل و دراز استعلام و درگیری با علیپور و ... تکرار می‌شود. مانند همین قضیه‌ای که این روزها در مورد فرهاد کاظمی و تیم سیاه‌جامگان اتفاق افتاده است. فرهاد کاظمی پیش از این بحث‌های به وجود آمده را به دلیل اختلاف علیپور با او می‌دانست و البته اعتقاد داشت که علیپور سمتی ندارد که نظر و اختلافش اهمیتی در ثبت قرار داد او داشته باشد.
اما آخرین مصاحبه کفاشیان نشان می‌دهد که مشکل کاظمی از یک اختلاف با علیپور جدی‌تر است . کفاشیان تایید می‌کند که از کاظمی به فدراسیون شکایت شده و باید تکلیف این شکایت روشن شود:« شکایت هایی از فرهاد کاظمی شده است و ما هم تابع قانون هستیم. مطمئنا وقتی شکایتی بشود، باید در این رابطه بررسی های کامل را انجام داد تا مشخص بشود تا چه حد صحیح هستند اما باید رکن قضایی فدراسیون فوتبال رای دهد و ما هم تایع قانون هستیم و در این موارد هر چه قانون بگوید عمل خواهیم کرد.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-08 20:38:51
نظر دهید

۲ نظر
محسن
پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
شکایت باشگاه راه آهن از دایی فرهاد
جدایی فرهاد کاظمی از راه آهن بعد از برد در جام حذفی نشان می داد علت جدایی نباید مسئله فنی باشد.
منابع موثق خبر می دهند به دلیل برخی مسائل مدیران راه آهن تمایلی به ادامه همکاری با کاظمی نداشتند. آنها که معتقد بودند م.ش مدیر رسانه فصل قبل راه آهن از طرف کاظمی از بازیکنان اخاذی میکند و به نام کمک به هیات فرهاد کاظمی آنها را مجبور به پرداخت درصدی از قرارداد خود می کنند م.ش را عزل کرده بودند اما او همچنان دورا دور کار خود را میکرد و هر بازیکنی خواسته اش را اجابت نمی کرد به طرز عجیبی از تیم کنار می رفت. ع.م و ا.م دو بازیکن راه آهن از جمله این نفرات بودند.
کاظمی تیم امید باشگاه را خودش بست و حالا تاتار تمام 8 نفری که از تیم امید به جمع بزرگسالان آمده اند را حتی در حد تیم امید هم ندانسته و خط زده است.
تلاش برای تعویض شرکت تامین کننده لباس تیم،عقد قرارداد با کاظم برجلو 37 ساله بدون آنکه دقیقه ای به میدان برود از دیگر موارد شکایت راه آهن از کاظمی است. او البته پاداش بردها را هم خود راسا تقسیم میکرده و با توجه به تعهدی که در سازمان لیگ داده بود که نباید در امور مالی دخالت کند و خلاف آن عمل کرده و هم در زمینه تعیین رقم قرارداد تک تک بازیکنان و هم پاداش ها مستقیم وارد عمل شده حالا باید جوابگو باشد.
هنوز کسی نمی داند که فریبرز کاظمی برادر فرهاد در تیم راه آهن چه نقشی داشت و چرا باید با او قرارداد می بستند. البته که وی اول قصل 500 میلیون چک از باشگاه گرفته و هنگام جدایی متعهد شده اگر تا آخر فصل به هر تیمی رفت باید چکها را برگرداند و حالا که روانه مشهد شده چکها را عودت نداده و این هم برایش مشکل ساز است. نکته جالب اینکه بلافاصله پس از حضور کاظمی در مشهد مدیر رسانه مشکل دار فصل قبل راه آهن هم در سیاه جامگان پست گرفت تا تردیدها بیشتر و بیشتر شود.
سرخپوش
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۷:۲۸
دو تا بازیکن مدنظر اون کامنت محسن علیرضا محمد و امین منوچهری هستن. محمد تو مراسم هادی نوروزی اینکه شهبازپور بهش گفته باید نصف قراردادتو به هیات کمک کنی!!!!تایید کرده در صحبت با دوستاش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر