فهرست
افشاگری کی روش به تعویق افتاد: بعد از بازی با ژاپن حرف می زنم
افشاگری کی روش به تعویق افتاد: بعد از بازی با ژاپن حرف می زنم

افشاگری کی روش به تعویق افتاد: بعد از بازی با ژاپن حرف می زنم

آی اسپورت - کارلوس کی روش افشاگری بزرگش را یک هفته به تعویق افتاد. پس از آنکه رئیس و دبیر مستعفی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی را متهم به فساد در زندگی شخصی اش و باج گیری از نماینده آل اشپورت کردند، کی روش از عمان بیانیه داد که اگر محمدزاده و آبانگاه عذرخواهی نکنند ا بعد از بازی با عمان در مورد این مسائل به طور کامل و شفاف صحبت خواهد کرد.
بازی با عمان تمام شد و هیچ خبری از عذرخواهی نبود تا کی روش هم همه چیز را به بعد از بازی دوستانه تیمش مقابل ژاپن که 26 مهر برگزار می شود، موکول کرده است. او به خبرنگارانی که همراه تیمش به عمان رفته اند، درباره اتهامات کمیته اخلاق گفته: کسانی که به من نزدیک هستند، می‌دانند که آن قدر قدرتمند هستم که می‌توانم همان رفتاری را که در گذشته داشتم، الان هم نشان دهم. آن قدر قدرت دارم که بتوانم بازی مقابل عمان، ژاپن و آن بازی غیر قابل باوری را که دارند پشت پرده برای من صورت می‌دهند، مدیریت کنم و بگذرانم. مطمئنا در موقعیت مناسب و در زمان مناسب من هم بازی آنها را انجام خواهم داد. البته من این بازی را مثل آنها از پشت انجام نخواهم کرد و بازی من این طور نخواهد بود که بخواهم از پشت به شانه هایشان ضربه بزنم بلکه من رو در رو و چشم در چشم بازی آنها را در آینده نزدیک پاسخ خواهم داد. اتمرکز بعدی من بازی با ژاپن است و بعد از آن حتما پاسخ آن افراد را خواهم داد و آن بازی را که آنها انجام دادند، من هم انجام می‌دهم.
کروش در ادامه گفت: «اکنون در کشوری عربی حضور داریم و فکر می‌کنم خوب باشد که من از یک ضرب المثل بسیار قدیمی که اعراب استفاده می‌کنند بهره ببرم. عرب‌ها می‌گویند بهتر است که ما هزار نفر دشمن بیرون از خیمه‌مان داشته باشیم تا اینکه بخواهیم یک دشمن را داخل خیمه‌مان ببینیم.»

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-10-09 12:25:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر