فهرست

بازیکن محبوب قلعه‌نویی در تمرینات تراکتور چه می‌کند؟

آی اسپورت - از مدت ها قبل شایعه حضور امیر قلعه نویی در تراکتورسازی به وجود آمده و با اینکه مدیران این باشگاه و حتی خود قلعه نویی بارها چنین مساله ای را تکذیب کردند اما هنوز هم برخی بر این باورند که سرمربی سابق استقلال با برخی نزدیکان به مدیرعامل سرخپوشان تبریزی مذاکره کرده است.
حالا حضور میلاد نوری، بازیکن مورد علاقه امیر قلعه نویی در تمرینات تراکتورسازی و اینکه تونی اولیویرا به این بازیکن علاقه ای ندارد، سبب شد تا یک شائبه عجیب پیرامون این ماجرا پیش بیاید.
قلعه نویی چند روز قبل در مصاحبه ای حسابی از نوری حمایت کرد. این جملات را درباره حضور نوری در استقلال فصل گذشته را بخوانید: «اگر میلاد نوری را گرفتیم باید به این بازیکن افتخار کرد؛ چون خودش پول رضایت‌نامه‌اش را پرداخت کرد و تنها 10،15 میلیون تومان گرفت. نه اینکه بازیکنی 3 میلیارد بگیرد و اندازه 30 هزار تومان هم بازی نکند.»
از سوی دیگر با وجود اینکه طبق اعلام دستیار ایرانی اولیویرا، سرمربی تراکتورسازی اعتقادی به نوری ندارد، برای او در هتل گسترش تبریز برایش اتاق می گیرند و در تمرینات شرکت می کند. اینکه حضور نوری در تبریز به امیر قلعه نویی ربط دارد یا خیر، سوالی است که در ذهن بسیاری از هواداران و اهالی رسانه ها نقش می بندد و شاید بهتر باشد یک پاسخ شفاف به آن داده شود.

منبع:کاپ

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-09 14:09:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر