فهرست

حقیقی، جاسوس تیم ملی؟

آی اسپورت - گفتار نیوز نوشت: 5 یا 11، اینها اعدادی هستند که یک روزنامه ورزشی و همچنین کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی درخصوص میزبان دوندگی جواد نکونام در بازی با گینه به آن اشاره کرده اند. 

وقتی چنین مطلبی در آن روزنامه منتشر شد، شاخک های کی روش تحریک شد تا دنبال کسی بگردد که چنین آماری را به رسانه ها داده است. کی روش بعد هز هر بازی معمولاً میزبان دوندگی هر بازیکن را در رختکن به آنها می گوید و شاید بر همین اساس است که به دنبال جاسوس در رختکن می گردد.
بعد از این ماجراها، مسئولان فدراسیون ها در جلسه ای با کی روش به این وافق رسیده اند که جاسوس را از تیم ملی بیرون کنند که در این بین نام رضا حقیقی هافب پرسپولیس مطرح شده است.
حقیقی در لیگ امسال عملکرد خوبی داشته و شاید بدشانسی او این است که با نکونام هم پست شده و نمی تواند در ترکیب اصلی باشد. گفته می شود انگشت اتهام به سوی این بازیکن جوان است و او قرار نیست در اردوهای بعدی به تیم ملی دعوت شود.
اینکه حقیقی قربانی این ماجرا شود، اصلاً اتفاق خوبی نیست و آینده این هافبک توانمند را به خطر مواجه می کند. به نظر می رسد هافبک سرخپوشان باید قید تیم ملی را بزند، مگر آنکه بتواند بی گناهی اش را ثابت کند که البته کار بسیار سختی است. اما نکته مهم درخصوص کی روش است؛ کسی که هنوز از این ماجرا مطمئن نیست و فقط بر اساس حدس و گمان برای حقیقی حکم بریده است.
     
آی اسپورت
2014-03-15 14:23:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر