فهرست
پشت‌پرده دستگیری مهاجم استقلال؛ درگیری در ولنجک
پشت‌پرده دستگیری مهاجم استقلال؛ درگیری در ولنجک

پشت‌پرده دستگیری مهاجم استقلال؛ درگیری در ولنجک

آی اسپورت- خبر دستگیری مهاجم اسبق استقلال یکی از مهمترین اخبار دیروز بود که بازتاب زیادی در فضای مجازی پیدا کرد و کار به گمانه زنی درباره هویت بازیکن مربوطه و حتی افشای نام او در چند کانال تلگرامی رسید.

روزنامه خبرورزشی در شماره امروز خود به جزئیات این ماجرا اشاره کرده و نوشته: بازیکن سابق استقلال اواخر هفته گذشته همراه همسرش مشغول بازگشت به خانه بود. آنها در ولنجک از سوی یکی از ماموران پلیس راهور متوقف شدند. آن مامور به او اعلام کرد سرعتش غیرمجاز بوده و باید تست الکل هم بدهد. بین آنها بحثی در می‌گیرد و مامور راهوار اقدام به فیلم گرفتن می‌کند.

این مساله به مذاق آن بازیکن بازنشسته خوش نیامد و باعث شد تا بین‌شان درگیری لفظی به وجود بیاید. با بالا گرفتن درگیری لفظی، مردم هم اطراف آنها جمع شدند. پلیس تاکید داشت بازیکن مربوطه به خاطر رانندگی پرخطر و همین طوراستفاده از مسکرات باید دستگیر شود. ماجرا طوری بالا گرفت که نیروی انتظامی هم وارد شد و بازیکن معروف همراه همسرش به کلانتری رفتند.

پلیس راهور هم آمد و کلانتری رای بازداشت موقت او داد. پرونده این بازیکن در حال حاضر به دادگاه رفتهتا قاضی درباره آن تصمیم گیری کند. ظاهرا بازیکن معروف هم عقیده دارد با او رفتار خوبی صورت نگرفته و از پلیسی که با او درگیر شده، شکایت کرده است.

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-10-07 14:26:00
نظر دهید

۳ نظر
خوارکیسه ها
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۳۷
سانسورچی رو نیگاااا
خوارومارتو من سپوختم مهدی هژبری
بازیکن تیم محبوبت مست و خراب با چند نفر دستگیر شده
۴
محسن
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
اخیرا در امریکا قرار شده لباس پلیس به دوربین تجهیز شود تا رفتار درست و نادرست آنها قابل رصد باشد. اینجا از فیلم گرفتن مجیدی از پلیس انتقاد شد.کسی هست از فیلم گرفتن پلیس انتقاد کند؟!!!
۱
امیرسلیمانی
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
امیدوارم مرتضی تبریزی باشه لااقل اینجوری از شرش خلاص بشیم !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر