فهرست
حواشی نفت-دیانا؛ از راه‌ندادن دیانا کوچولو تا بازیکنان 100کیلویی!
حواشی نفت-دیانا؛ از راه‌ندادن دیانا کوچولو تا بازیکنان 100کیلویی!

حواشی نفت-دیانا؛ از راه‌ندادن دیانا کوچولو تا بازیکنان 100کیلویی!

آی اسپورت- دیدار امروز نفت تهران - دیانای باقرشهر که با پیروزی نفت تهران همراه بود حواشی جالبی داشت که بیشتر آن مربوط به حریف گمنام نفت بود. حاشیه‌نگاری فارس از این دیدار را می‌خوانیم:

- با توجه به اینکه بازی این دو تیم امروز پخش تلویزیونی نداشت به همین دلیل هیچ تابلوی تبلیغاتی ورزشگاه تختی وجود ندارد.- لوگوی تیم فوتبال دیانای باقرشهر بسیار جالب است. لوگوی این تیم دقیقا لوگوی تیم فوتبال پرسپولیس است که فقط به جای کلمه پرسپولیس دز آن کلمه دیانا درج شده است.
- حدود 300 تماشاگر به تشویق تیم دیانا در ورزشگاه تختی می‌پردازند این در حالی است که تماشاگران نفت حدود 50 نفر هستند.- دختر مدیرعامل باشگاه دیانای باقرشهر که سن پایینی دارد قصد داشت همراه با پدرش وارد ورزشگاه تختی شود اما مسئولان حراست ورزشگاه به این دختربچه این اجازه را ندادند. نام دختر مدیرعامل دیانای باقرشهر دیانا است و مدیر این باشگاه به همین دلیل نام تیم‌اش را از روی نام دخترش برداشته است!
- دو بازیکن تیم دیانا که مشغول گرم کردن بودند کاملا توجه همه را به خود جلب کرده بودند این دو بازیکن هر کدام بالای 100 کیلو وزن داشتند که این مساله سوژه‌‌ای برای تماشاگران و خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شده بود.- تیم دیانا پزشک نداشت به همین دلیل هر بار که بازیکنان این تیم مصدوم می‌شدند پزشکان تیم نفت در بالای سر بازیکن آنها حاضر می‌شدند. از نکات جالب توجه بازی امروز این بود که تیم دیانای باقر شهر در هر نیمه توسط یک مربی هدایت شد!- به نظر می‌رسید بخش اعظمی از تماشاچیان تیم دیانای باقر شهر از دوستان و اقوام مدیرعامل این باشگاه بودند چرا که مدیرعامل این باشگاه هر چند دقیقه یک بار بلند می‌شد و تماشاگران را برای خروج تا دم در مشایعت می‌کرد!

- از نکات قابل توجه و حاشیه‌ای این بازی سفارش برخی دوستان مدیرعامل باشگاه دیانا بود. آنها معتقد بودند برخی از بازیکنان ضعیف کار می‌کنند و به مدیر این باشگاه می‌گفتند بازیکن ضعیف را تعویض کنند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-09 20:07:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر