فهرست
اولین تیم 12نفره به یاد نوروزی؛کریمی و دایی هم بازی‌شدند
اولین تیم 12نفره به یاد نوروزی؛کریمی و دایی هم بازی‌شدند

اولین تیم 12نفره به یاد نوروزی؛کریمی و دایی هم بازی‌شدند

آی اسپورت- دوشنبه (۲۰ مهر) تیمی با هدایت علی پروین، علی دایی و احمدرضا عابدزاده با نام «یاران هادی» به مصاف تیم هنرمندان خواهد رفت تا یاد و خاطره کاپیتان فقید سرخپوشان زنده نگه داشته شود. در ترکیب «یاران هادی نوروزی» قرار است علی دایی ،سید مهدی رحمتی، کریم باقری، علی کریمی، محسن خلیلی، محسن بنگر، سپهر حیدری، رضا نورمحمدی، جواد کاظمیان، محسن مسلمان، مهرداد اولادی، محمد پروین، میثاق معمارزاده، مهدی واعظی، مهرداد کفشگری، محمد عباس زاده، میثم بائو، محمد منصوری، ابراهیم شکوری، علیرضا نورمحمد، مهدی شیری و حمید علی عسگری به میدان بروند.
این دیدار روز دوشنبه هفته آینده و از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه دستگردی شهرک اکباتان برگزار خواهد شد و ورود برای عموم آزاد خواهد بود. سرپرستی یاران نوروزی را محمود خوردبین بر عهده دارد و تمام بازیکنان با شماره ۲۴ به میدان خواهد رفت، در این بازی هانی نوروزی کاپیتان تیم خواهد بود.
سپهر حیدری، کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس در این‌باره گفت:«این کار یک کار کاملا دلی است و من خودم به شخصه سعی کردم لیستی تهیه کنم که کسی از قلم نیفتد. اگر کسی هم از قلم افتاده خودش بیاید دستگردی، هیچ ایرادی هم ندارد. یک سری هم در آلمان هستند و نمی‌توانند بیاید مثل وحید هاشمیان!اگر هم کسی با کسی قهر است به خاطر هادی این مسائل را کنار بگذارد. قصد ما این است که خانواده او را خوشحال کنیم و بگوییم هادی چقدر برای ما مهم است. 
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-10-09 21:46:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر