فهرست
یادی از گذشته: مرور لگدهای حسین کعبی
یادی از گذشته: مرور لگدهای حسین کعبی

یادی از گذشته: مرور لگدهای حسین کعبی

آی اسپورت- لگد حسین کعبی به صورت لوییس فیگو شاید از ذهن خود این بازیکن پرتغالی پاک شده باشد، اما این صحنه هیچ وقت از ذهن اهالی فوتبال ایران پاک نمی شود چراکه او معروف ترین چهره ای است که یک فوتبالیست ایرانی با لگد به صورتش زده است!


حسین کعبی که دیگر اثری از نام او در فوتبال ایران دیده نمی شود، با وجود جثه ریزی که داشت، بیشتر از اینکه در زمین کتک بخورد، بقیه را کتک می‌زد. معروف ترین خطای او روی همین لوییس فیگو است که حالا شانس ریاست فیفا را دارد. اما او یک سال پس از لگدی که به صورت فیگو زد، یک حرکت عجیب دیگر انجام داد. او در دربی تهران که دنیزلی سرمربی پرسپولیس بود، یک فن رزمی روی امیرحسین صادقی مدافع استقلال زد. پرسپولیس این مسابقه را با نتیجه دو بر یک برد.

منبع: خبر آنلاین

کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-09 23:18:21
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۴
گل محمدیو .خخخخخخخ
محمدحسین نجفی
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۹
این بازی یک یک شد. با گل های نیکبخت و علیزاده. تصحیح کنید
امید رحیمی
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۲
این بازی یک یک شد
Derrick Rose
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۱
اون بازی که برد با گلهای اولادی و معدنچی در مقابل تک گل صادقی .. بازی رفت بود که پرسپولیس شورت و جورابش قرمز بود و همین پیرهن.. و استقلال با شورت سفید و لیاسهای آستین دار سفید به زمین اومد .. این بازی با وجود برتری مطلق پرسپولیس و فرصتهای بیشمار صد درصدی و هدر رفتن پنالتی معدنچی با گل به خودی شیث و گل نیکبخت 1-1 تموم شد... بازی رفت کعبی لستر سیتی بود ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر