فهرست
تهامی: امسال می‌خواستم برای استقلال بازی کنم اما گفتم زشته!
تهامی: امسال می‌خواستم برای استقلال بازی کنم اما گفتم زشته!

تهامی: امسال می‌خواستم برای استقلال بازی کنم اما گفتم زشته!

آی اسپورت- در این روزهای غم انگیز فوتبال ایران خواندن مصاحبه‌ای از ابراهیم تهامی شاید حال و هوای ویژه‌ای داشته باشد. او مثل همیشه حرف‌هایی زده است که شاید خیلی‌ها آن را شوخی تصور کنند اما ظاهرا بازیکن سابق تیم ملی در کمال جدیت مصاحبه کرده است. او که بعد از برگزاری بازی ستارگان در مصاحبه‌های مختلف از دعوت نشدن به این بازی گلایه کرده بود باز هم اعتراض خود را بیان کرده است:«من حد‌‌‌‌‌‌‌‌ود‌‌‌‌‌‌‌‌ 20 د‌‌‌‌‌‌‌‌قیقه از بازی ستارگان را د‌‌‌‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌‌‌‌م، تا زمانی که کارلوس گل زد‌‌‌‌‌‌‌‌ بازی را تماشا می‌کرد‌‌‌‌‌‌‌‌م، من متاسفم، برای تیم ملی متاسفم، من از همه آنها بهتر بود‌‌‌‌‌‌‌‌م، از هر د‌‌‌‌‌‌‌‌و تیم بهتر بود‌‌‌‌‌‌‌‌م!از هر د‌‌‌‌‌‌‌‌و بهتر بود‌‌‌‌‌‌‌‌م، الان هم آماد‌‌‌‌‌‌‌‌ه آماد‌‌‌‌‌‌‌‌ه هستم، شما می‌توانید‌‌‌‌‌‌‌‌ از پیشکسوتان خوزستان سوال کنید‌‌‌‌‌‌‌‌، من بهتر از همه آنها بود‌‌‌‌‌‌‌‌م، من می‌توانم هم‌اکنون د‌‌‌‌‌‌‌‌ر لیگ برتر بازی کنم. اگر هم بازی کنم کسی باور نمی‌کند‌‌‌‌‌‌‌‌ چنین فوتبالی ارائه بد‌‌‌‌‌‌‌‌هم.»
او حتی به بهتر بودن از ستارگان جهان هم بسنده نمی‌کند و اعتقاد دارد که این فصل می‌توانست با 50 سال سن برای استقلال اهواز در لیگ برتر بازی کند!:«من امسال وارد‌‌‌‌‌‌‌‌ 50 سال شد‌‌‌‌‌‌‌‌م. د‌‌‌‌‌‌‌‌وست د‌‌‌‌‌‌‌‌اشتم امسال برای استقلال اهواز بازی کنم، آقا سیاوش هم بازی‌هایم را د‌‌‌‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌‌‌‌ه است، د‌‌‌‌‌‌‌‌ر تمرین که بازی می‌کنم بچه‌ها بازی هایم را می‌بینند‌‌‌‌‌‌‌‌ و لذت آن را می‌برند‌‌‌‌‌‌‌‌. همین الان همه‌شان را د‌‌‌‌‌‌‌‌ریبل می‌زنم، همین الان هم پاس زیبا می‌د‌‌‌‌‌‌‌‌هم و بد‌‌‌‌‌‌‌‌ون توپ حرکت می‌کنم، اتفاقا خیلی ها هم می‌گویند‌‌‌‌‌‌‌‌ ابراهیم تو بیا 20، 30 د‌‌‌‌‌‌‌‌قیقه برای تیم بازی و آن را به نفع ما تمام کن، می‌گویم نه زشته، به خاطر سنم زشته!»
و اما حسرت‌های همیشگی مسی ایران:«من اعتقاد‌‌‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌‌‌ارم تا سالیان سال مرد‌‌‌‌‌‌‌‌م اهواز و آباد‌‌‌‌‌‌‌‌ان نمی‌توانند‌‌‌‌‌‌‌‌ من را فراموش کنند‌‌‌‌‌‌‌‌، مرد‌‌‌‌‌‌‌‌م خوزستان نمی‌توانند‌‌‌‌‌‌‌‌ من را فراموش کنند‌‌‌‌‌‌‌‌، اینقد‌‌‌‌‌‌‌‌ر من پیش مرد‌‌‌‌‌‌‌‌م خوزستان محبوبیت د‌‌‌‌‌‌‌‌ارم که حد‌‌‌‌‌‌‌‌ ند‌‌‌‌‌‌‌‌ارد،‌‌‌‌‌‌‌‌ زیرا کارهایی که د‌‌‌‌ر این فوتبال انجام د‌‌‌‌اد‌‌‌‌م را نمی‌توانند‌‌‌‌‌‌‌‌ فراموش کنند‌‌‌‌‌‌‌‌. د‌‌‌‌‌‌‌‌ر آباد‌‌‌‌‌‌‌‌ان، زن و مرد‌‌‌‌‌‌‌‌، کوچک و بزرگ به من اشاره می‌کنند‌‌‌‌‌‌‌‌ و من را نشان می‌د‌‌‌‌‌‌‌‌هند‌‌‌‌ ولی متاسفم که من د‌‌‌‌‌‌‌‌ر ایران بازی کرد‌‌‌‌‌‌‌‌م مسی و رونالد‌‌‌‌‌‌‌‌و د‌‌‌‌‌‌‌‌ر اسپانیا، من متاسفم فوتبال خود‌‌‌‌‌‌‌‌م را بیخود‌‌‌‌‌‌‌‌ و بی جهت د‌‌‌‌‌‌‌‌ر اهواز تمام کرد‌‌‌‌‌‌‌‌م.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-10-10 21:17:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر