فهرست
قرارداد فرهاد، نزدیک یحیی
قرارداد فرهاد، نزدیک یحیی

قرارداد فرهاد، نزدیک یحیی

آی اسپورت – مشکلات مالی استقلال مثل سایر تیم‌ها صدای بازیکنان این تیم را هم درآورده تا جایی که به بهانه اعتراض‌ها، تمرینات روزهای ابتدایی آبی‌پوشان در حضور کادرفنی جدید تق و لق برگزار شد. در این بین شایعات زیادی نیز درخصوص اعتصاب برخی بازیکنان نیز منتشر شد، اما در عمل، مسئولان باشگاه در روزهای گذشته به وعده خود جامه عمل پوشانده و ضمن تسویه‌حساب مطالبات دو سال گذشته بازیکنان، سقف پرداختی امسال تمامی آنها را به 40‌درصد رساندند.

قرارداد فرهاد چقدر است؟

در این بین همیشه سر کادرفنی داخلی تیم‌های سرخابی بی‌کلاه مانده و آنها همواره در بین آخرین نفراتی بودند که به مطالبات خود می‌رسیدند، هرچند در برخی موارد نیز کار به شکایت و گلایه‌های بی‌پایان کشیده می‌شد. با این حال استقلالی‌ها درخصوص مطالبات کادرفنی نیز همگام با بازیکنان اقدام کرده و کادر ایرانی استقلال در اولین گام 40‌درصد از قراردادهای خود را دریافت کردند.

نکته قابل توجه اینکه در روزهای اخیر درخصوص قرارداد فرهاد مجیدی نیز مبالغ مختلفی منتشر شد. طبق اخبار موثق «فرهیختگان»، مجیدی با دریافت رقمی نزدیک به مبلغی که در رسانه‌ها به عنوان رقم قرارداد گل‌محمدی با پرسپولیس عنوان شده (برای یک‌فصل‌و‌نیم) با استقلال قرارداد بسته است.

مربی اسپانیایی در راه تهران

چند روز قبل رسانه‌ها از انصراف دستیار اسپانیایی مجیدی خبر دادند و دلیل آن را هم شرایط حاکم بر ایران عنوان کردند. این در‌حالی است که نبو، دستیار اسپانیایی فرهاد مجیدی که سابقه حضور در تیم‌های پایه رئال‌مادرید را دارد، قرار است طبق برنامه، امروز راهی تهران شده و کارش را بعد از بستن قرارداد با استقلال آغاز کند. نکته قابل توجه اینکه استقلالی‌ها در روزهای گذشته سعی کردند به هر شکلی این مربی را راضی کرده تا برای سفر به تهران چمدان‌هایش را ببندد.

مطهری، بلبلی نمی‌شود

بعد از اینکه ارسلان مطهری، بازیکن ذوب‌آهن ابتدا با این تیم فسخ یک‌طرفه کرده و سپس راهی استقلال شد، بسیاری از هواداران این تیم از این موضوع نگران شدند که مبادا مهاجم جدید تیم‌شان به سرنوشت محمد بلبلی دچار شود و این در‌حالی است که ماجرای این دو بازیکن با یکدیگر تفاوت داشته و باشگاه استقلال تا به امروز خیالش از بابت مطهری برای بازی در این باشگاه قرص است. در این زمینه شنیده می‌شود بعد از ثبت فسخ قرارداد مطهری با ذوب‌آهن، ذوبی‌ها پی مساله را فعلا نگرفتند تا خیال استقلال از عدم‌پیگیری پرونده بازیکن جدید خود راحت شود. آنها اعتقاد دارند اگر قرار به شکایت بود، تا الان ذوبی‌ها این موضوع را در بوق و کرنا کرده و سعی می‌کردند به شکل دیگری کار را پیش ببرند.

آقایی رفت، برگشت و دوباره رفت!

سجاد آقایی، بازیکن جوان استقلال در روز پایانی نقل‌و‌انتقالات راهی ذوب‌آهن شد و جالب اینکه بعد از گرفتن عکس یادگاری آقایی با مدیرعامل تیم اصفهانی، استقلالی‌ها این موضوع را منتفی دانسته و از بازگشت این وینگر جوان به جمع شاگردان مجیدی خبر دادند. با این حال آقایی که تا قبل از پایان رو دوشنبه، قراردادش را فسخ کرده بود سرانجام روز گذشته به خواسته‌اش رسید و اصفهانی شد. در این خصوص شنیده می‌شود ابتدا قرار بود ذوب‌آهن مبلغی را بابت رضایتنامه نیم‌فصل به استقلال پرداخت کند که با بدقولی ذوبی‌ها مساله در ابتدا منتفی شد، ولی در ادامه با پرداختی تیم اصفهانی، آقایی به‌صورت قرضی به ذوب‌آهن پیوست.

 میلیچ پنجشنبه برمی‌گردد؛ ایبینی در انتظار

 با اینکه اعلام شده بود یک مدافع کامرونی در لیست مجیدی قرار دارد اما جذب این بازیکن یا هربازیکن خارجی دیگر به بازگشت میلیچ بستگی دارد، هرچند گفته می‌شود میلیچ قرار است پنجشنبه راهی تهران شود تا پرونده ادامه همکاری این بازیکن کروات با استقلال دوباره مفتوح شود. همچنین درباره ایبینی نیز گفته می‌شود این بازیکن تست‌های پزشکی را انجام داده و اگر مشکلی پیش نیاید، این بازیکن هم به‌زودی استقلالی خواهد شد.

 

فرهیختگان 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-01-15 12:46:00
نظر دهید

۱ نظر
فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸، ۱۹:۰۳
خیلی جالبه مربی که تازه شروع کرده و هیچگونه تجربه مربیگری به جز چند بازی رو‌نداره قیمتش با مربی که ۱۲سال سابقه مربیگری داره و تیمهاش همیشه خوب بازی کردن والان یکی از بهترین مربیان لیگه که کاندید تیم ملی هم بود یکیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر