فهرست

اتفاقی که ژاپنی ها دوست دارند رخ دهد: بازگشت کی روش به سرزمین آفتاب تابان

آی اسپورت - در حاشیه تمرین تیم ملی ژاپن در تهران، خبری رسانه ای شده که می تواند باعث نگرانی طرفداران تیم ملی شود. آنطور که خبرآنلاین نوشته، تعدادی از خبرنگاران ژاپنی از علاقه باشگاه ناگویای ژاپن به همکاری با کی روش خبر داده اند. ناگویا همان باشگاهی است که کی روش بین سالهای 96 تا 98 سرمربی آن بوده است.
دایچیرو آمینو از روزنامه د هوچی شیمبون ژاپن معتقد است کی روش اعتبار فوتبال آسیاست و می تواند فوتبال آسیا را بالا ببرد.او در این باره می گفت:« تیم های ژاپنی خیلی دوست دارند کیروش سرمربی آنها شود.کروش کسی است که می تواند فوتبال را اصولی و از پایه بسازد.او کسی است که فوتبال پرتغال را ساخت و بهترین نسل پرتغال را به فوتبال جهان معرفی کرد. کی روش همچنان از تیم ناگویا پیشنهاد دارد.ما شنیدیم بیش از 2 میلیون ین برای هر فصل به او می پردازند.شرکت تویوتا اسپانسر باشگاه ناگویا است و این تیم یکی از پولدار ترین تیم های لیگ ژاپن است و کی روش با آمدن به این تیم می تواند شور و هیجان را به جی لیگ اضافه کند.»
2 میلیون ین تقریبا می شود سالی 2 میلیون دلار که همین رقم دریافتی او از تیم ملی ایران است.  نائوکی اوکومورا از تلویزیون ژاپن می گوید:« ما خبرنگار های ژاپنی دوست داریم کی روش سرمربی تیم ملی ژاپن شود.او می تواند فوتبال ژاپن را به بهترین سطح برساند.»

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-10-11 09:07:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر