فهرست
گزارش تصویری: زمین کمپ تیم‌های ملی؛ هر روز بدتر از دیروز
گزارش تصویری: زمین کمپ تیم‌های ملی؛ هر روز بدتر از دیروز

گزارش تصویری: زمین کمپ تیم‌های ملی؛ هر روز بدتر از دیروز

آی اسپورت - زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال همچنان وضعیتی نامناسب دارد و تیم ملی که در کوران مسابقات مقدماتی ۲۰۱۸ روسیه قرار دارد، مجبور به تمرین در این زمین است. زمینی که روز به روز وضعیت نامناسب‌تری پیدا می‌کند و حالا هم شرایطی ندارد که بتوان به آن زمین تمرین گفت.
تیم ملی مدت‌هاست که در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال تمرین می‌کند. در آغاز رقابت‌های مقدماتی جام جهانی کادرفنی به وضعیت این زمین اعتراض کرد و از همین‌رو تمرینات تیم به ورزشگاه پاس قوامین (دستگردی) انتقال یافت. پس از این تغییر قرار بر این شد تیم ملی تا پایان این مرحله در همین زمین پیگیری شود تا زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال زیر کشت رفته و ترمیم شود، اما این اتفاق رخ نداد. با آغاز لیگ و حضور سایپا در ورزشگاه دستگردی، این زمین هم از تیم ملی گرفته و تیم ملی مجبور به بازگشت به آکادمی ملی فوتبال شد.
تیم ملی پس از برگزاری اردوی خود در دبی و بازی مقابل عمان برای دیدار با ژاپن آماده می‌شود. تمرینات در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال پیگیری می‌شود، اما وضعیت چمن مناسب انجام تمرین تیم ملی نیست. شایسته هم نیست که تیم ملی یک کشور که برای جام جهانی آماده می‌شود در چنین زمینی تمرینات خود را دنبال کند، اما این اتفاق در ایران رخ می‌دهد. زمینی که همه جای آن کَنده شده و اکنون پُر است از چاله‌هایی که پستی و بلندی آن را بیشتر هم کرده است.

منبع: تسنیم

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-11 11:44:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر