فهرست
ستون طنزیم: معامله با چه‌گوارا
ستون طنزیم: معامله با چه‌گوارا

ستون طنزیم: معامله با چه‌گوارا

هومن جعفری/ایران ورزشی
آی اسپورت - آنهایی که فکر می‌کردند چه گوارای اینستاگرامی ما، مبارز سلحشور فضای مجازی، شوالیه سفیدپوش گاتهام (نه ببخشید این لقب هاروی دنت بود در شوالیه تاریکی!) بهروز کاستاکورتا، با گرفتن یک پست در پرسپولیس شمشیر را غلاف می‌کند و دیگر از آن پست‌های آتشی‌اش نمی‌گذارد صد و ده درصد ضایع شدند چرا که بهروز با این پست نشان داد که نمی‌شود با دادن یک پست خالی دهان او را بست بلکه حتما باید بابت این پست مایه را هم بدهند! الکی که نیست. بالاخره مبارزه خرج دارد. شما خود چه گوارا را هم از قبر در بیاوری بگذاری رییس تشریفات ارتش بولیوی باید یک مایه‌ای هم بدهی یا نه؟ این پست اینستاگرامی را بزنید و روشن شوید تا بعد: «تا دهان بی‌چاک من دیوانه باز نشده به داد جوانان تیم‌های پایه برسید و اگر فکر کردید با دادن یک پست می‌تونید باعث بشوید چشمانم رو روی حق و حقیقت ببندم زهی خیال باطل اینکه تیم امیده تیم ملی هم باشه من جلوی افکار و اعمال شوم خواهم ایستاد و بسیار خوشحال می‌شوم همین فردا عذرم رو بخواهید.» نتیجه اخلاقی: آقای طاهری! تا این شوالیه دهان را باز نکرده یک دسته گنده تراول بگذار داخل دهانش که بسته بماند! با چه گوارا جماعت وقتی وارد معامله می‌شوی باید چپت پر باشد!
دست فرمان بله آقا! ما باید خیلی نامرد باشیم اگر جرعه‌ای از لب لعل پراید سوار پیام صادقیان نچشیم و از این رفتار ضد حاشیه نامبرده حمایت نکنیم. داداش همین دست فرمان را بروی برمی‌گردی بالا ها. هر چی علی منصور گفت بگو چشم که او هر چه بگوید فقط برای خوبی خودت است. نتیجه اخلاقی: به راه‌های رسیدن به خدا یک دانه پراید را هم اضافه کنید! البته خیلی‌ها به صورت فیزیکی با پراید رفته‌اند به ملاقات با خدا اما اینجا منظور ما کاملا معنوی است!
دستور صادر شد: بشورید بعد ببینید! ما جای آن افراد معلوم‌الحالی بودیم که روابط عمومی فدراسیون بسکتبال علیه‌شان بیانیه «الهی دستتون بشکنه، الهی خیر از جوونیتون نبینین» را صادر می‌نمود می‌رفتیم داخل یک گلدان می‌نشستیم بعد هر کس می‌خواست پای گلدان آب بریزد می‌گفتیم نریز! ما تو ترکیم! هر کس هم فکر می‌کند این مطلب بی‌مزه است اول بیانیه فدراسیون بسکتبال را بخواند بعد خودش قلم دست بگیرد و یکی از این بهتر بنویسد! به کسی که بتواند این کار را بکند یک کپی از بیانیه فدراسیون بسکتبال را می‌دهیم قاب کند بزند روی دیوار خانه‌اش! البته به شرطی که طبق دستور مسوول محترم روابط عمومی فدراسیون بسکتبال اول چشم‌هایش را بشورد بعد جور دیگر ببیند! الکی که نیست! باید زحمت بکشی!
مسمومیت غذایی همه می‌روند آلمان پیشرفت می‌کنند احسان حاجی‌صفی رفته آلمان هم به خودشان گل می‌زند هم اینکه دیگر برای تیم ملی خوب بازی نمی‌کند. پیشنهاد می‌کنیم یک مدت نماینده اصفهانی‌های مقیم آلمان با گوشفیل و دوغ برود عیادت و ریکاوری احسان. این آلمانی‌ها بس که بد خوراکند ذائقه احسان را هم عوض کرده‌اند. طرف نه می‌فهمد به کدام دروازه باید گل بزند نه متوجه می‌شود از کدام دروازه باید دفاع کند. اینها علایم مسمومیت غذایی است و دوایش هم همان دوغ و گوشفیل. بریونی هم البته در منوی ما بود منتهی بریونی خیلی چرب است برای رژیم غذایی احسان خوب نیست!
آقای سازمان لیگ! خوابی؟ این روزها همه از لیگ یک کنار می‌کشند. شما چطور؟ نتیجه اخلاقی: خب داداش پول نداری چه دردی است تیمداری کنی؟ نتیجه غیراخلاقی: آقای سازمان لیگ! اول فصل از تیم‌ها گواهی تضمین مالی نمی‌گیری؟
     
آی اسپورت
2015-10-11 14:03:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر