فهرست
استتوس: دایی و کریمی رو تخت بیمارستان آشتی کنند نه الآن!
استتوس: دایی و کریمی رو تخت بیمارستان آشتی کنند نه الآن!

استتوس: دایی و کریمی رو تخت بیمارستان آشتی کنند نه الآن!

آی‌اسپورت- کلا عادت داریم گند همه چیز را در بیاوریم. افراط و تفریط تو تک‌تک گلبول‌های‌مان جاری است. چه از اتفاقی خوشحال شویم و چه ناراحت. روزی حمله اینستاگرامی داریم و روز دیگر حمله سلفی‌بازی. حالا هم مدتی است کلید کرده‌ایم به ماجرای آشتی دایی و کریمی. بیکار که می‌شویم به فکر آشتیِ این دو ستاره می‌افتیم. دو علی که خوشبختانه خیلی وقت است کاری با هم ندارند. ولی دلیل این همه اصرار برای آشتی دادن‌شان مشخص نیست. نه هم‌بازی‌اند و نه شاگرد و مربی. مسیرشان از هم جداست. یکی مشغول هدایت قمی‌هاست و دیگری هم فقط هر از گاهی در دیدارهای خیرخواهانه پا به توپ می‌شود. اما خیلی اصرار داریم هر مناسبتی را به بهانه آشتی این دو خراب کنیم. در دقایقی که می‌توانیم از تماشای آمادگیِ فیگو، سدِ کاناوارو و یا شوت‌های کارلوس از نزدیک لذت ببریم، به همین بهانه روزمان را تلخ می‌کنیم. از هر اتفاق بزرگی می‌گذریم تا رابطه این دو تا را دوستانه کنیم. تا دوباره با دسته گل، تصویری دیگر از کریمی و دایی را در تاریخ ثبت کنیم. تا بلافاصله روزِ بعد شاهد جبهه‌گیری مجددشان باشیم. تا باز هم از روز بعدِ آشتی شاهد مصاحبه‌های جنجالی دو اسطوره علیه هم باشیم و کامِ عده‌ زیادی از تیفوسی‌ها را تلخ کنیم. همین که با سرچ سه واژه «آشتی دایی و کریمی» گوگل بیست‌ویک صفحه برای‌مان مطلب می‌آورد؛ همین که دویست‌وده خبر می‌یابیم؛ همین که کلی عکس با دسته گل کنار هم می‌بینیم، نشان می‌دهد آشتی این دو خیلی دوام ندارد. پس چه اصراری است که تو روزهایی که هر دو آرام و بی‌سر و صدا به کارهای‌شان مشغولند، آنها را به جان هم بیندازیم؟ تا دوباره سایت‌ها را باز کنیم و اظهار نظرهای تلخ‌شان را بخوانیم؟ تا دوباره خودشیرین‌هایی را ببینیم که به قول خداداد فقط برای معروف شدن در مورد آشتی این دو صحبت می‌کنند؟ بهترین نقل‌وقول را در این مورد خود علی دایی داشته: «مگر قرار است همه آدم‌ها با هم دوست و رفیق باشند؟ من و کریمی رابطه‌ای نداریم و اصلا اشکالی ندارد. چه اصراری است که من و کریمی دوست باشیم؟» بهتر نیست خودشان هر زمان به این نتیجه رسیدند که وقتِ آشتی فرارسیده، با گل نزد هم بروند. مثل دایی که بدونِ واسطه بالای سر حاجی‌مایلی‌کهن حاضر شد. آن هم چند وقت پس از حکمِ زندانش. در دیدار هنرمندان و یارانِ هادی بیشتر به فکر نوروزی باشیم بهتر نیست؟
 
حسام محسنیان
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-11 15:17:16
نظر دهید
۳ نظر
حسن اردبیلی
يكشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
کریمی خره کیه
یوسف
يكشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۷
متاسفم که همه عجیب میخوان این دو با هم آشتی کنن! کریمی و دایی هردوشون اخلاق گند دارن و اخلاق خوب هم دارن! اما با هم نمیسازن و دلیلی نداره حتما باهم رفیق فابریک باشن!
مهدی
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
ای بابا کدوم از بازیکن های ما باهم رابطه دوستی دارند که دایی و کریمی داشته باشند مگه مهدوی کیا یا هاشمیان یا جواب نکونام اینها کدومشون دوست صمیمی هستند با هم .بله اقای نکونام با انصاری فرد دوست صمیمی هستند در ضمن علی دایی و علی کریمی مدت طولانی با هم . هم بازی بودن فکر می کنم این حکایت بعد از سرمربی گری علی دایی در تیم ملی پیش امد که ایشون علی کریمی رو تیم ملی دعوت نکردند این حکایت برعکس بین مایلی کهن و علی دایی پیش امد که رابطه این دو رو هم بهم زد مایلی کهن هم علی دایی رو به تیم ملی دعوت نکرد . در اخر باید بگم علی دایی بازیکن فوق العاده و اسمشون باید با پله و مردونا و اورد مربی فوق العاده هم هستند امیدوارم موفق پیروز باشند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر