فهرست
اشک ریزان تمام شد؛ حالا نوبت اثبات برادری است
اشک ریزان تمام شد؛ حالا نوبت اثبات برادری است

اشک ریزان تمام شد؛ حالا نوبت اثبات برادری است

آی اسپورت- همان گونه که قابل پیش بینی بود درگیری‌ها بر سر «من دلم بیشتر برای هادی می‌سوزد» شروع شد. با این تفاوت که خیلی زودتر از آن‌چه فکرش را می‌کردیم این اتفاق افتاد. فقط بعد از 10 روز از رفتنش!
سپهر حیدری بانی برگزاری بازی دوستانه‌ای شد‏ برای یاد بود هادی نوروزی  ، با خیلی‌ها هم هماهنگ کرد و قول مثبت گرفت اما ناگهان بعضی‌ها به دلایل مختلف قید آن بازی را زدند. اعضای تیم پرسپولیس گفتند بازی حساسی داریم، دایی جواب تلفن حیدری را نمی‌دهد، عابدزاده میگوید بعد چهلم بازی بگذارید،هاشمیان گفت نمی‌تواند به ایران بیاید،یکی می‌گوید سپهر با این کار تبلیغ آکادمی خود را میکند و دیگری از سود این بازی برای او می‌گوید. با این شرایط باید دید سرنوشت این بازی که قرار است فردا (دوشنبه)در ورزشگاه دستگردی انجام شود چه می‌شود؟ حیدری در پاسخ به این سوال که کادر فنی تیم یاران نوروزی در بازی فردا چه کسانی خواهند بود، خاطرنشان کرد: من به پروین، عابدزاده و دایی احترام گذاشتم و گفتم فردا روی نیمکت بنشینند اما آنها نظر دیگری داشتند. از انصراف دایی تعجب می کنم چون او به من قول داده بود در این بازی شرکت کند. نمی دانم چه شده که حالا جواب تلفن مرا نمی دهد. به شکل جالب و عجیب دسته جمعی کنار کشیدند اما  با این حال یحیی گل محمدی، افشین پیروانی و کریم باقری فردا مسئولیت فنی تیم را بر عهده داشته باشند. نمی دانم ما  گناه کردیم که خواستیم کاری برای همبازی سابق مان انجام دهیم. فکر می کنم فردا کسانی که اشک واقعی برای نوروزی ریختند مشخص می شوند. قطعا این نفرات که یک روز مانده به برگزاری بازی کنار می کشند جزو این نفرات نیستند. باز هم دم مظلومی و استقلالی ها گرم که از همان ابتدا برای حضور در این دیدار اعلام آمادگی کردند. حتی مظلومی ساعت تمرین تیمش را تغییر داد تا همه بتوانند در این بازی شرکت کنند. 
اگر سپهر حیدری بدون هماهنگی این کارها را کرده بود ‌می‌شد از او نقد کرد ولی تمام دوستانی که به هر دلیلی سعی در نیامدن دارند قول همکاری داده بودند. بعد از فوت هادی نوروزی خیلی‌ها اشک ریختند ولی اکنون زمان آن رسیده که دوست‌های واقعی مشخص شوند. از تمام دوستان سابق نوروزی انتظار می‌رود اگر مراسمی برای  یادبود نوروزی و هم‌دردی با خانواده کاپیتان سرخ‌ها تدارک دیده شده، بدون توجه به اسم‌ها در آن مراسم شرکت کنند و با تحریم دقیقه نودی سعی در کم اهمیت نشان دادن بانی آن مراسم نکنند. آقایان تن هادی را در گور نلرزانید لطفا 

کد خبر:9412
     
آی اسپورت
2015-10-11 16:36:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر