فهرست
تماس با گزارشگران شبکه سه برای حضور در شبکه ورزش
تماس با گزارشگران شبکه سه برای حضور در شبکه ورزش

تماس با گزارشگران شبکه سه برای حضور در شبکه ورزش

آی اسپورت- این روزها اتفاقات عجیب و غریبی در صدا و سیما می‌افتد. از جمله این اتفاقات مشکل پخش بازی‌‌های تیم‌های ایرانی به دلیل بدهی‌های میلیاردی صدا و سیما و محدود شدن پخش بازی‌های خارجی به دلیل مشابه و البته ورزشی نبودن مدیران جدید این شبکه است. اتفاق دیگری که در همین راستا قرار است بیفتد این است که گزارشگران معروف قرار است از شبکه سه به شبکه ورزش کوچ کنند. این طور که شنیده می‌شود شیعه،مسول پخش شبکه ورزش که پیش از این مسول پخش شبکه سه سیما بوده می‌خواهد که سیاست‌هایش را در شبکه جدیدش به اجرا بگذارد.
به همین دلیل او با گزارشگرانی از جمله عادل، مزدک،یوسفی و خیابانی تماس گرفته و از آنها خواسته تا برای گزارش بازی‌ها به شبکه ورزش بروند. درمیان این گزینه ها تنها عادل است که به خاطر برنامه 90 نمی‌تواند پیشنهاد جدید را قبول کند و باید در همین شبکه سه بماند. دیگر گزارشگران اما اگر قرار باشد سیاست شبکه سه به سمت پخش نشدن بازی‌های فوتبال پیش برود احتمالا چاره‌ای جز قبول این پیشنهاد نخواهند داشت.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-11 20:09:36
نظر دهید
۱ نظر
مهدی
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
شبکه سه فوتبال پخش نکنه می خواد چی پخش کنه شبکه های ایران به جای اینکه رو به جلو حرکت کند عقب گرد می کند شبکه سه شبکه جوان در ضمن شبکه ورزش تنها نمی تونه فوتبال پخش کنه چون فوتبال اروپا خیلی هاشون همزمان یا حداقل با هم تداخل دارن به نظر من اگه چند تا شبکه ورزش هم باشه جواب گو نیست من خودم شخصا برای اینکه فوتبال مورد نظر خودم رو ببینم باید برم شبکه خارجی وگرنه که نمی تونم بینم بازی تیم مورد علاقم رو بهترین کار اینه شبکه سه هم پر کار بشه و فوتبال بیشتر پخش کنه حتی اگه با تاخیر پخش بشه موفق باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر