فهرست
10 نکته از هفته دهم لیگ یک: روحانی آمد، صدرنشین به تعویق افتاد
10 نکته از هفته دهم لیگ یک: روحانی آمد، صدرنشین به تعویق افتاد

10 نکته از هفته دهم لیگ یک: روحانی آمد، صدرنشین به تعویق افتاد

1- دیدار نساجی مازندران و فجرسپاسی به دلیل سفر رئیس‌جمهور به مازندران با یک روز تاخیر برگزار می‌شود. نکته جالب حضور پنج بازیکن فصل گذشته فجری‌ها در ترکیب نساجی است.
2- خونه‌به‌خونه که آخرین شکستش در دقیقه 94 هفته چهارم رقم خورده مقابل خیبری قرار می‌گیرد که در چهار هفته اخیر فقط یک برد داشته.
3- دیگر دیدار امروز میان نفت آبادان و فولادیزد برگزار می‌شود. نفتی ها با شش مساوی رکورددار تساوی هستند و فولادی‌ها هم با چهار مساوی پشت سر آنها قرار دارند.
4- گل گهرسیرجان با سه گل زده، ضعیف‌ترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و پاسی‌ها هم با ده گل خورده یکی از بدترین خط دفاعی‌های لیگ هستند. دیدار تیمی که گل زدن بلد نیست با تیمی که خوب گل می‌خورد جالب می‌شود. در ضمن مختار جمعه‌زاده که چند فصلی برای سیرجانی‌ها حتی آقای گل هم شده ابتدای فصل به پاس رفته تا شاید حسرت گل نزدنِ گلگهر را بیشتر هم کند.
5- دیدار خانواده‌های سابق! داماش و پارسه تا همین فصل قبل به نام عابدینی بودند. یک مالک و دو تیم در لیگ یک. هر چند که پارسه به نامِ برادرزاده امیر عابدینی است.
6- مس کرمان و رفسنجان در حالی به مصاف هم می‌روند که سرمربی فصل گذشته رفسنجانی‌ها حالا روی نیمکت کرمان حضور دارد. بگوویچ فصل گذشته تیمش را تا پلی‌آف هم بالا برد که مغلوب تیمِ امسالش شد.مس کرمان تیم چهارم جدول است و حریف امروزش چهارمین تیم از انتهای جدول است.
7- آلومینیوم اراک از چهار دیدار خانگی این فصلش یک برد و سه مساوی کسب کرد. گیتی‌پسند هم سه شکست، یک تساوی و یک برد در خارج از خانه کسب کرد. گیتی‌پسند دومین دیدار متوالی خارج از خانه‌اش را تجربه می‌کند.
8- دربی شمال شرق کشور بین ماشین‌سازی تبریز و شهرداری اردبیل برگزار می‌شود. هر چند 230 کیلومتر بین این دو شهر فاصله است ولی بازیکنان دو تیم این دیدار را دربی نامیدند. دربی نماینده‌ای از استان اردبیل با نماینده استان آذربایجان شرقی.
9- شاید پیکان بتواند آلومینیوم را از دور مسابقات کنار بفرستد. نماینده هرمزگان پولی برای ادامه مسابقات ندارد و پس از عدم نتیجه‌گیری احتمالی مقابل پیکان فرصت بهتری برای تصمیم‌گیری در مورد ادامه لیگ دارند.
10- دو تیم جنوبی و بی‌پول دیگر هم به مصاف هم می‌روند. نفت مسجدسلیمان و ایرانجوان بوشهری که فصل گذشته شدیدترین بحران مالی را تجربه کردند.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-12 15:41:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر