فهرست
استتوس: یک ملتی او را دوست ندارند!
استتوس: یک ملتی او را دوست ندارند!

استتوس: یک ملتی او را دوست ندارند!

او زمانی که به لالیگا رفت، جوان بود و سبک بازی تکنیکی و مبتنی بر مهارت های فردی، همان فوتبالی است که اکثریت جامعه می پسندند، اما در طول این سالها کسی را ندیدم دوستش داشته باشد و حتا هنگام تماشای بازی شجاعی، روی اعصابش نرود. افکار عمومی و رسانه ها هیچگاه تحویلش نگرفتند و هر جا و به هر بهانه ای به او تاخته اند؛ نمونه اش واکنش ها به تکل او روی پای سردار آزمون در تمرین دیروز تیم ملی است. کافی است کامنت های ملت را پای این خبر در سایت های مختلف بخوانید تا از حجم منفور بودن یک فوتبالیست ملی به عجب بیافتید.شاید تصور عمومی در این خصوص که او در سال های گذشته به دلیل حمایت های دوستش، جواد نکونام به تیم ملی دعوت شده را دلیل این دافعه بدانید، اما ماجرا فراتر از این حرفهاست. شجاعی را کسی دوست ندارد، چون به نظر تماشاچیان خودخواه و بی توجه به منافع جمع است؛ تکنیکش بیشتر خودنمایی است تا راه افتادن کار تیم. خونسردی اش هم غرور و بی تعصبی معنا می شود.مانند اخراجش در بازی رفت مقدماتی جام جهانی مقابل کره جنوبی؛ اخراجی که گریه های شجاعی هنگام خروج از زمین هم باعث نشد کسی با او همدلی کند و اگر ایران آن بازی را در آزادی باخته بود و مانع صعود ایران به جام جهانی می شد، بعید بود افکار عمومی اجازه می دادند پیراهن تیم ملی را بپوشد. مسعود شجاعی در سن سی و یک سالگی باید به فکر خداحافظی از تیم ملی باشد، اگر باور کند که یک ملتی او را دوست ندارند.

امید توشه
  ۱۱  
آی اسپورت
2015-10-12 17:43:50
نظر دهید

۱۱ نظر
-
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۵
دقیقا با این متن موافقم. همین یارو بود که با دوستش نکونام کمر تیم قطبی رو تو بازیهای جام ملتها شکستند . کم فروش خائنی تو مسعود شجاعی. حیف جوونایی که بخاطر تو پشت تیم ملی موندند و نرفتند
-
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۰
مسخره ها چرا با یک بازیکن دشمنی میکنید؟ مسعود خیلی واسه تیم ملی زحمت کشیده گل های مهمی زده، بالاخره هر کسی اشتباه میکنه چرا نظر شخصی خودت رو به عموم ملت تعمیم میدی؟؟
-
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۲۲:۰۶
این شمایی که دوستش نداری
نه ملت
مهرداد
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۵
مسعود شجاعی هم یه زمانی سردار آزمون بود. مشکل از شجاعی نیست، مردم ما بی چشم و رو هستند. چند سال دیگه سردار هم از چشم این مردم دمدمی مزاج میوفته و اونوقت شما دوباره این متنو برای اون مینوسید بجای اینکه برای مردم بنویسی. البته شاید شما بی چشم و رو شدی !!!!
بیژن
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۱
از جای مردم ننویسید خواهشا شما به کمترین چیزای بد اشاره کردین اما مثلا به اون دریپ سرپای نازش تو بازی آرژانتین یا همین 50 بازی پشت سر هم ملی یا بازی تو سطح برتر اسپانیا نکردین همه ی ما ایرانی ها به پای بازیاش تو برنبئو و نیوکمپ احساس غرور کردیم حداقل بیشتر از خیلیا ک اقبال قلم دارن
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۴
شجاعی یکی از بهترین و تکنیکی ترین بازیکن چند سال اخیر فوتبالمونه من که دوسش دارم
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۰۷:۲۵
و البته تو همین مسابقات و بازی بسیار حساس در زمین قطر که پنالتی داد و داور نگرفت.
مجید10
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۵
دقیقاً . همیشه ایران 10 نفره بازی می کنه با این مسعود شجاعی. میشه 4 تا از گلهای حساس!!!! که برای تیم ملی زده رو بگید؟؟؟؟؟
مسعود
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۱
یعنی خدا نکنه شماها با یکی چپ بیفتید ببین چجوری لهش میکنید، زشته به خدا این کارا
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۴
سیاهی لشگر بی خاصیت
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۳۴
بازی کردن بی دلیلش و بازیهای ضعیفش تو تیم ملی واقعا ناراحت کنندس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر