فهرست
روزگارِ متفاوتِ پدیده‌های آبی: یکی بود؛ یکی نبود!
روزگارِ متفاوتِ پدیده‌های آبی: یکی بود؛ یکی نبود!

روزگارِ متفاوتِ پدیده‌های آبی: یکی بود؛ یکی نبود!

آی اسپورت- علیرضا رمضانی در اولین هفته های فصل گذشته،پدیده تیم امیر قلعه نویی بود. بازیکنی آینده دار که با پاس گل دیدنی اش در نبرد با استقلال خوزستان، آبی ها را به ساخته شدن یک ستاره جدید در آکادمی باشگاه امیدوار کرده بود. علیرضا اما مدتی بعد با مصدومیت سنگینی روبرو شد و دیگر تا پایان فصل، فرصتی برای بازی پیدا نکرد. در هفته های پایانیِ لیگِ چهاردهم، قلعه نویی پدیده تازه ای را به ترکیب استقلال اضافه کرد. پدیده ای به نام محسن کریمی که با سرعتِ مثال زدنی اش، به خط میانی آبی های تهران، طراوت بخشید تا خیلی ها از آینده روشن‌اش در لیک پانزدهم با لباس استقلال حرف بزنند. 
علیرضا رمضانی و محسن کریمی، هر دو در جلسه تمرینی امروز استقلال حاضر بودند و هر دو، از مصدومیت به تیم برمی گشتند. رمضانی اما بعد از یکی از ضربه ها دوباره آسیب دید تا نشان بدهد هنوز نتوانسته از مصدومیت سنگین فصل گذشته به بهبودی کامل برسد و به زمان بیشتری نیاز دارد. محسن کریمی اما دوباره دویدن نرم را آغاز کرد و بدون مشکل توانست با سایر هم تیمی ها تمرین کند. 
بر خلافِ رمضانی که هنوز نتوانسته برای تیم مظلومی بازی کند، محسن کریمی یکی از مهم ترین مهره های این فصل تیم پرویز به شمار می رود و بعد از گلزنی و درخشش او در چند بازی، حاا آبی ها حساب ویژه ای روی او باز می کنند. بازیکنی که باید مراقب باشد تا مثلِ رمضانی، در اولین سال های فوتبال با یک آسیب دیدگی جدی مواجه نشود و سال های روشن پیش رو را با خطر تنزل روبرو نکند. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-10-12 18:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر