فهرست
گزارش آماری: محمد نوری برگردد بهتر است یا نه؟
گزارش آماری: محمد نوری برگردد بهتر است یا نه؟

گزارش آماری: محمد نوری برگردد بهتر است یا نه؟

آی‌اسپورت- «پرسپولیس خانه کاپیتان نوری است و اگر او به هر دلیل از تیم قطری جدا شود می‌تواند به پرسپولیس برگردد. تاکید می‌کنم نوری هر وقت آمد، خوش آمد.» این گفت‌وگوی امروز برانکو با رسانه‌ها است. صحبت‌هایی که نشان از علاقه برانکو به بازگشت نوری دارد. به خصوص حالا که دستش در پست پلی‌میکر خالی‌تر از هر زمانی است. نوری در این سال‌ها تجربه متفاوتی در پرسپولیس داشت. در چند فصل محبوب بود و چند سال هم فشار سکوها را حس می‌کرده. تیم امسال پرسپولیس تفاوت زیادی با دو فصل اخیر ندارد. همین باعث شد که نگاهی به آمار نوری در این دو فصل بیندازیم. دو فصلی که دو نوریِ متفاوت را شاهد بودیم.
 
لیگ سیزدهم/ در غیاب نوری: 10 برد و یک باخت
لیگ سیزدهم در پانزده دیداری که پرسپولیس این بازیکن را چه به طور کامل و چه چند دقیقه‌ای در ترکیب داشت، شش برد کسب کرد. نُه حضور دیگر او منجر به کسب فقط چهار امتیاز برای سرخ‌ها شد. نوری در یک دیدار هم به عنوان تعویض طلایی وارد زمین شد و تیمش را از شکست نجات داد. شماره چهارده سابق پرسپولیس تنها کار مثبتش در آن لیگ هم ارسال یک پاس گل بود. پرسپولیسِ لیگ سیزدهم در غیاب نوری ده برد، سه تساوی و فقط یک شکست تجربه کرد. آماری که نشان می‌دهد پرسپولیس در غیاب نوری موفق‌تر است.
 
 
لیگ چهاردهم/ پرسپولیسِ بد، نوریِ خوب


پرسپولیسِ سرحال لیگ سیزدهم، نوریِ ناآماده را داشت. اما پرسپولیسِ ناآماده لیگ چهاردهم، محمد نوری سرحال را در تیمش می‌دید. پرسپولیس در غیاب او فقط یک بازی را برد. از هفده حضور نوری در لیگ چهاردهم، این تیم فقط چهار بازی را شکست خورد و سی‌وسه امتیاز هم کسب کرد. پرسپولیس در غیاب کاپیتانِ سابق، دو تساوی و شش باخت در کارنامه داشت که به طور کلی از نُه غیابش این تیم فقط پنج امتیاز جمع کرد. محمد نوری فصل گذشته پنج گل زد، دو پنالتی مقابل استقلال‌خوزستان و راه‌آهن گرفت. از آمارهای ناامید کننده او هم به دادن دو پنالتی و زدن یک گل به خودی می‌شود اشاره کرد.  
 
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-12 19:05:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر