فهرست
ارسلان مطهری: غرب آسیا یک محک جدی بود
ارسلان مطهری: غرب آسیا یک محک جدی بود

ارسلان مطهری: غرب آسیا یک محک جدی بود

آی اسپورت- تیم ملی فوتبال امید توانست در دیدار نیمه‌نهایی رقابت‌های غرب آسیا تیم فوتبال یمن را شکست دهد و به دیدار نهایی این رقابت‌ها صعود کند.
به گزارش آی اسپورت و به نقل از همشهری ارسلان مطهری که در این دوره از رقابت‌ها توانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین بازیکن رقابت‌ها انتخاب شود  گفت: «دیدار برابر یمن دیدار بسیار حساسی برای ما بود چراکه دیدار ماقبل فینال بود و هر دو تیم در تلاش بودند تا به دیدار نهایی راه پیدا کنند؛ خوشحالم که در این بازی توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم و راهی دیدار نهایی شویم. البته از روز اول که پا به این مسابقات گذاشتیم بیشتر با نظر کادر فنی و خاکپور به دنبال هماهنگی تیم بودیم. تیم ایران برای رقابت‌های انتخابی المپیک زمان کمی دارد و باید از کوچک‌ترین موقعیت‌ها جهت هماهنگی استفاده کند البته این رقابت‌ها محک خوبی برای ما بود همان‌طور که دیدید تیم ملی عربستان تا آخرین لحظه به دنبال صعود بود و همین‌طور قطر میزبان بازی‌ها هم نتیجه را به سوریه واگذار کرد.»
مهاجم تیم فوتبال ایران در خصوص بازی تیم ملی برابر عمان هم نظر مساعدی داشت: «در هر صورت همین که توانستیم با یک امتیاز از آنجا خارج شویم باید بگویم نتیجه خوبی است و مطمئنا ملی‌پوشان در دور برگشت کار راحت‌تری پیش رو خواهند داشت.»

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-12 19:08:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر