فهرست
کنایه‌های خاکپور به عادل: ببخشید وقت‌تان را گرفتم!
کنایه‌های خاکپور به عادل: ببخشید وقت‌تان را گرفتم!

کنایه‌های خاکپور به عادل: ببخشید وقت‌تان را گرفتم!

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در ارتباط مستقیمی که از قطر با برنامه نود داشت، درمورد شرایط این تیم صحبت کرد. محمد خاکپور در این گفت و گو چند بار به عادل کنایه زد که چرا در طول یک سال گذشته، سراغی از تیم امید نگرفته است.
*راضی هستید از وضعیت تیم ملی امید؟ همه امیدواریم این تیم شایسته بتواند بعد از 40 سال به المپیک برسد.معذرت خواهی می کنم اگر تیم امید وقت برنامه شما را گرفته! چون در یک سال گذشته درمورد این تیم صحبت نکرده اید. در طول این مدتی که من مسئولیت تیم را داشتم بیشتر اخبار درمورد این بوده که ما چه امکاناتی داشتیم.

*البته شما که هلند بودید دو بار دوربین برنامه نود آمد اختصاصی گزارش گرفت از تیم امید و آقای کاشانی هم آمده بود برنامه ما.خیلی هم خوب است در طول یک سال دو بار!

*قبول دارم کم است. حالا بفرمایید درباره تیم امید توضیح بدهید.اولا تسلیت می گویم به خاطر درگذشت هادی نوروزی. ما در یک سال گذشته که تیم امید را در دست گرفتیم ابتدا یک تیم ورشکسته روحی در دست ما بود. این تیم را تحویل گرفتیم و اولین چیزی که به ذهن من و همکارانم رسید این بود که تیم باید شخصیت ملی داشته باشد تا موفق شود و ما هم سعی کردیم این شخصیت را به تیم بدهیم. امروز افتخار می کنم که بازیکنان بسیار خوب و مستعد و کارآمدی داریم که تیم امید خوبی را ساخته اند. درمورد آمار، ما 22 بازی رسمی و غیر رسمی انجام داده ایم و در این 22 بازی 20 برد و یک مساوی و یک باخت داشته ایم. سعی کرده ایم تمامی بازیکنانی که می توانند به ما کمک کنند را ببینیم و از تمام پتانسیل استفاده کنیم. 

*این چه طور پنالتی بود که داور برای حریف ایران گرفت؟ اصلا پنالتی نبود.این مسائل برای ما عجیب نیست. این داور در بازی با عربستان هم داور تیم ما بود. تمام صحنه های 50 - 50 را به سود حریف می گرفت.

*با سوریه چه زمانی بازی داریم؟چهارشنبه. دو تیمی که به فینال آمده اند دو تیم شایسته هستند. سوریه تیم خوبی دارد از نظر بدنی و تاکتیکی. برای ما هم شرایط سخت است. ما در گرمای 34 درجه و رطوبت 75 درصد کار می کنیم. برای آن ها راحت تر است ولی بچه های ما همت به خرج داده اند تا به این مرحله رسیده ایم.

*همه دوست دارند این تیم که واقعا تیم شایسته ای است بتواند به المپیک برسد. اگر صحبتی دارید بفرمایید.من نکته کوچکی بگویم درمورد این تورنمنت. هدف ما شبیه سازی بازی های دی ماه بود. اعتقاد شخصی من این است که این بچه ها می توانند یکی از نسل های درخشان فوتبال ما باشند و حماسه ایجاد کنند. می توانیم به المپیک برویم ولی باید همت ملی داشته باشیم و تیم را به این جایگاه برسانیم.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-13 13:21:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر