فهرست

ونگر: دلیل مصدومیت های متعدد بازیکنانم را پیدا خواهم کرد

آی اسپورت- والکات با مصدومیت از ناحیه لیگامنت، نیمی از فصل را از دست داد و آینده ی آرون رمزی نیز همچنان مشخص نیست.

جک ویلشر در جریان دیدار دوستانه ی انگلستان-دانمارک از ناحیه ی استخوان پا دچار شکستگی شد و مسوت اوزیل در دیدار لیگ قهرمانان توپچی ها مقابل بایرن، بین دو نیمه به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ تعویض شد.

همه ی این بازیکنان در دیدار یکشنبه ی آرسنال مقابل تاتنهام حضور نخواهند داشت و حالا مشکل مصدومیت، می‌تواند ضربه ی شدیدی به توپچی ها بزند.

آرسن ونگر در این رابطه به خبرنگاران گفت: "نگران این موضوع هستم.اگر به مجموع مصدومیت ها نگاه کنید، در مهمترین مقاطع فصل بازیکنان کلیدی نبودند. در حال حاضر ویلشر، والکات، اوزیل و رمزی حضور ندارند و مقابل بایرن ما بدون گیبس و مونرئال حاضر شدیم.

به دقت در حال بررسی دلیل این موضوع هستیم تا رابطه ی بین این مصدومیت ها را متوجه شویم.

مصدومیت والکات بدشانسی محض بود.مصدومیت ویلشر هم فکر نمی‌کنم به مصدومیت های قبلیش مربوط باشد.

ولی باقی افراد، باید متوجه شویم دلیلش چیست.پیدا کردن یک دلیل واضح برای این موضوع بسیار مشکل است.

برای مثال بازیکنی مثل اوزیل، مقابل استوک استراحت کرد و بعد با تیم ملی تمرینات متفاوتی انجام داد.بعضی اوقات تمرینات متفاوت در زمینهای متفاوت می‌تواند دلیل باشد.

وی در تمام طول دیدار آلمان-شیلی  بازی کرد و  همچنین مقابل اورتون روز خوبی را پشت سر گذاشت. بیشتر از همه ی روزها تلاش فیزیکی کرد ولی نتیجه ی آن را مقابل بایرن دید.دلیلش را متوجه نمی‌شویم."

رمزی در ابتدای فصل ستاره ی آرسنال بود و هنوز دو هفته با بازگشت به میادین فاصله دارد ولی ونگر از این بابت ابراز نگرانی کرد.

وی گفت: "نگرانی اصلی ما همین است. بیشتر از چیزی که انتظار می‌رفت دوره ی درمانش طول کشید.

در اولین برنامه قرار بود پنجشنبه ی این هفته به تمرینات باز گردد ولی هنوز درد زیادی داشت. البته او کمی استرس و ترس هم دارد.

درباره ی او باید بسیار مراقب باشیم. کی آماده می‌شود؟ فکر می‌کنم دو هفته ی دیگر."

     
آی اسپورت
2014-03-15 14:24:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر