فهرست
اعتراض سپاهانی‌ها به نظرسنجی 90: عقیلی کو؟
اعتراض سپاهانی‌ها به نظرسنجی 90: عقیلی کو؟

اعتراض سپاهانی‌ها به نظرسنجی 90: عقیلی کو؟

آی اسپورت- نظرسنجی های برنامه 90 برای انتخاب بهترین های تاریخ فوتبال ایران در حد فاصل سال 1357 تا به امروز همچنان ادامه دارد و بعد از انتخاب احمدرضا عابدزاده و جواد زرینچه به عنوان بهترین دروازه بان و دفاع راست فوتبال ایران نوبت به انتخاب دو مدافع میانی رسید. در برنامه این هفته عادل فردوسی پور و همکارانش در شرایطی نام 10 کاندیدا را در بین گزینه های نظر سنجی خودشان قرار داده بودند که نامی از هادی عقیلی مدافع با تجربه سپاهانی ها به چشم نمی خورد.
البته عقیلی در رقابت با بقیه مدافعان در نظر سنجی سایت 90 شانسی برای سیدن به لیست نهایی پیدا نکرد اما هواداران سپاهان معتقدند که عقیلی به واسطه زدن 10 گل ملی و کسب عنوان گلزن ترین مدافع فوتبال ایران تا به امروز شایستگی حضور مستقیم در این لیست را داشت و باید نسبت به بازیکنی که فقط 12 بازی ملی در کارنامه خودش دارد اولیت بیشتری داشته باشد.
این موضوع باعث شد تا هواداران سپاهان در طی ساعات گذشته در فضای مجازی و کانونهای هواداری اعتراض خودشان را نسبت به این مسئله و انتخابات برنامه 90 اعلام کنند.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-13 18:32:27
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
خدایا چقد این سپاهانی هااا توهم دارن
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۰
هادی عقیلی بهتر بره براسپاهان ناز کنه
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۱
من سپاهانی نیستم. ولی حق دارن. باید هادی بین مدافعین جایی داشت. خدایی زمانی که تیم ملی بود بازی های خیلی خوبی ازش شاهد بودیم
-
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
پنجعلى و پیروانى اصلا قابل مقایسه با عقیلى نیستن ولى طبق معمول ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر