فهرست
گزارش ویژه : مدافعانی که ممکن است در نوکمپ ببینید
گزارش ویژه : مدافعانی که ممکن است در نوکمپ ببینید

گزارش ویژه : مدافعانی که ممکن است در نوکمپ ببینید

آی اسپورت - جستجو برای پیدا کردن یک مدافع، دو سال است که اولویت اول بارسلوناست ولی حالا دیگر غیرقابل قبول است.

سوبی سارتا مدیر بارسلونا باید انتخاب کند و در ضمن شکستی پشت این انتخاب نباشد.لیست زیر بدون در نظر گرفتن تیاگو سیلوا، بازیکنانی هستند که احتمالا در لیست سوبی سارتا خواهند بود.

متس هوملز (دورتموند)

متس هوملز، به دلیل سطح بسیار بالای فنی اش، یکی از مهم ترین بازیکنان تیم ملی آلمان و دورتموند است.پس از بازگشتش از مصدومیت، او مشتاق بازی کردن است. مخصوصا پس از اینکه در چند ماه گذشته، مهم ترین بازیکنان دورتموند از این تیم رفته‌اند.گوتزه تابستان سال گذشته به بایرن پیوست و لواندوفسکی در پایان فصل به این تیم مونیخی خواهد پیوست.قد بلند (1.91) تکنیک بالا و شخصیت از نکات مثبت اوست و کند بودنش در بعضی مواقع از نقاط ضعفش. تا 2017 با دورتموند قرارداد دارد.

 

فابیان شار (بازل)

با 1.86 قد و 22 سال سن، یکی از آینده دار ترین بازیکنان بازل خواهد بود.در یارگیری فوق العاده است و شوت و ضربات سر خوبی می‌زند. قراردادش تا پایان 2015 خواهد بود.

جان ورتوگن (تاتنهام)

در هر دو پست دفاع چپ و وسط توانایی بازی کردن دارد و از زمان پیوستش از اژاکس به تاتنهام، توسط بارسلونا تحت نظر بوده است. این مدافع بلژیکی یک سال است که به تاتنهام پیوسته و 26 سال سن دارد. 1.89 قد و تا 2016 قرارداد دارد.

متیو موساچیو (ویارئال)

خصوصیاتش بسیار شبیه شار است.1.81 قد دارد و 23 سال سن ولی بسیار پخته به نظر می‌رسد.در 16 سالگی برای ریورپلاته اولین بازیش را انجام داد.سریع در قطع ارتباط و قدرت رهبری خوب.وی تا سال 2018 قرارداد دارد.

     
آی اسپورت
2014-03-15 16:56:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر