فهرست
سرمربی ژاپن: اینجا آمده‌بودیم که پیروز شویم
سرمربی ژاپن: اینجا آمده‌بودیم که پیروز شویم

سرمربی ژاپن: اینجا آمده‌بودیم که پیروز شویم

آی اسپورت- ژاپنی‌ها بعد از سال‌ها مجددا امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران رفتند و این‌بار موفق شدند با یک تساوی مقابل ایران خود را در راه جام‌جانی محک بزنند. صحبت‌های حلیل هودزیچ، سرمربی ژاپن، بعد از تساوی برابر ایران را می‌خوانید:

- در زمین مسابقه بازی خیلی خوب و در واقع جنگی واقعی بود. رقابتی خوبی داشتیم، در نیمه اول نتوانستیم کنترل بازی را داشته باشیم اما در نیمه دوم به گل رسیدیم ایران هم 2-3 فرصت داشت اما در پایان نتیجه منصفانه بود.- می‌دانستیم که ایرانی‌ها سانترهای خوبی انجام می‌دهند. شماره 21 و 10 ایران بازیکنان خوبی هستند بنابراین سعی کردیم اجازه ندهیم از ارسال های شان استفاده کنند و یارگیر کردیم. سعی کردیم در کرنر با توجه به اینکه 2 بازیکن بالای 190 سانتی متر داشتند به خوبی یارگیری کنیم. در مناطق حساس خطا نکردیم تا نتوانند از آن استفاده کنند.- بازیکنان باید این را بدانند که چگونه مقابل بازیکنان فیزیکی بازی کنند. در نیمه اول عجله کردیم و کنترل بازی را از دست دادیم اما در نیمه دوم شانس بردن داشتیم اما نتوانستیم و این موضوع نشان می‌دهد که باید بیشتر کار کنیم.
- ما ایجا آمدیم که پیروز شویم. می دانیم که ایران اول آسیاست ژاپن نشان داد که در حال پیشرفت است و این نقطه قوت است در آینده تیمی می‌خواهیم که ثبات داشته باشد. می‌توانستیم ببریم اما با توجه به کمبودهایی که داشتیم مثل تجربه نتوانستیم. وقتی مقابل تیم‌هایی چون برزیل و آرژانتین هم بازی می کنید 100 درصد برای برد به میدان می روید هر موقع مقابل تیمی می خواهیم بازی کنیم از برد صحبت می کردم برخی مواقع همه فکر می‌کنند که صحبت‌های من عجیب است اما وقتی می‌بردیم متوجه می‌شدند که می‌توانیم به این مهم دست یابیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-13 22:33:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر