فهرست
میکسدزون: ملی‌پوشان بعد از تساوی مقابل ژاپن چه گفتند
میکسدزون: ملی‌پوشان بعد از تساوی مقابل ژاپن چه گفتند

میکسدزون: ملی‌پوشان بعد از تساوی مقابل ژاپن چه گفتند

آی اسپورت- عصر امروز در ورزشگاه آزادی تیم ملی ایران مقابل تیم ملی ژاپن تن به تساوی 1 - 1 داد. صحبت‌های بازیکنان ایران بعد از این بازی را می‌خوانید:

آندرانیک تیموریان
از تمام هوادارنی که برای حمایت تیم ملی به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم بازی قابل قبولی را مقابل ژاپن انجام دادیم و می‌توانستیم ژاپن را شکست دهیم. فوتبال حرفه‌ای است و ژاپنی‌ها حرفه‌ای بازی کردند ولی ما می‌توانستیم برنده شویم اما در نهایت بازی مساوی شد.

سیدجلال حسینی
بازی بسیار سختی بود. خیلی خوب بازی کردیم و تیم ملی جوان شده است. این مسابقات کار را برای ما بهتر می‌کند و روی تیم اثر مثبت می‌گذارد. به برد و باخت این بازی‌ها کاری نداریم و هر بازی تدارکاتی می‌تواند باعث موفقیت‌مان شود تا به سطح بین‌المللی برسیم. در عمان هوا گرم بود و شرایط فرق می‌کرد. ما در آن مسابقه غافلگیر شدیم، فوتبال بالا و پایین دارد، همین ژاپن در خیلی از روزها خوب کار نمی‌کند. استرالیا به اردن باخت، در بازی مقابل عمان، ما هم خوب نبودیم. ما زمین تمرین خوب نداریم و حتی نمی‌توانیم توپ را استپ کنیم، اگر اردو نداشته باشیم زمین تمرین خوب نداریم و نمی‌توانیم کارمان را دنبال کنیم. این جوانان نیاز به انجام تمرین در زمین مناسب دارند.

رامین رضاییان
فکر می‌کنم بازی را خیلی خوب شروع کردیم و حق‌مان کسب پیروزی بود به خوبی بازی را مدیریت کردیم اما کمی بدشانسی آوردیم. فکر می‌کنم انتقاداتی که به ما می‌شد با این نمایه کمتر شود چرا که امروز خوب بازی کردیم و امیدوارم روز به روز بهتر شویم.

پژمان منتظری
ما برای بهتر شدن نیاز به زمان و اعتماد به نفس بیشتری داریم و اینکه بازی‌های دوستانه بیشتری هم انجام دهیم. متاسفانه نمی‌توانیم بازی‌های دوستانه زیادی داشته باشیم ما مقابل شیلی و سوئد هم بازی کردیم وقتی مقابل سوئد موقعیت گل ایجاد می‌کنیم می‌توانیم با ژاپن بهتر بازی کنیم اما به شرط آنکه بازی‌های دوستانه بیشتر داشته باشیم. اگر ما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم که این اعتماد به نفس با بازی‌های دوستانه به دست می‌آید بهتر خواهیم شد زمان اردوهای تیم ملی کم است و وقتی 4 روز زودتر به اردو می‌رویم برخی اعتراض می‌کنند در حالی که ما نیاز به این اردوها داریم در زمان بازی‌های بین‌المللی که همه جا فوتبال باشگاهی تعطیل است.
سعید عزت‌اللهی
بازی خوبی بود و از دقیقه اول سوار بر بازی بودیم از جان مایه گذاشتیم و غیرت ایرانی را نشان دادیم امروز چیزی از ژاپن کم نداشتیم. امیدوارم روز به روز پیشرفت کنم و بتوانم باعث شادی و سربلندی مردم باشم.

علیرضا حقیقی
بازی خوبی بود ما برتر از ژاپن بودیم و نیمه دوم کاملا هجومی بازی کردیم. در مورد عملکردم کارشناسان باید نظر بدهند اما اشتباه برای هر دروازه‌بانی پیش می‌آید و بزرگترین دروازه‌بان‌ها هم اشتباه می‌کنند من هم باید با تمرین و تمرکز بیشتر در آینده در میدان حاضر شوم برای من این بازی تمام شد و دیگر به آن فکر نمی‌کنم.

اشکان دژاگه
بازی خوبی انجام دادیم خیلی جنگنده مقابل ژاپن بازی کردیم نیمه اول به طور کامل دست ما بود و پیروز هم به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم گل الکی خوردیم. حق ما بود که پیروز شویم اما بازی مساوی شد. خدا را شکر که ضربه دوم تبدیل به گل شد البته همیشه می‌توان پنالتی را بهتر زد ولی دروازه‌بان ژاپن ضربه من را خیلی خوب مهار کرد. سعی می‌کنم در آینده ضربات پنالتی را بهتر بزنم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-13 23:09:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر