فهرست
شوک نارنجی؛ هلند جام ملتهای اروپا را از دست داد
شوک نارنجی؛ هلند جام ملتهای اروپا را از دست داد

شوک نارنجی؛ هلند جام ملتهای اروپا را از دست داد

آی اسپورت – هلند  با شکست 3-2 در زمین خود مقابل جمهوری چک 10 نفره، شانس حضور در پلی آف انتخابی یورو 2016 را هم از دست داد تا غایب بزرگ رقابتهای جام ملتهای اروپای سال آینده لقب بگیرد.
شاگردان  دنی بلیند نیاز به برد در این بازی داشتند و باید امیدوار می ماندند تا ترکیه نیز در مقابل ایسلند شکست بخورد تا بتوانند شانس صعود به مرحله پلی آف را داشته باشند اما آرزوی آنها برآورده نشد چرا که شاگردان فاتح تریم مقابل ایسلند به پیروزی رسیدند.
هلند میزبان بازی را مقابل چک خوب شروع کرد اما این جمهوری چک بود که خیلی زود توسط پاول کادرابک و جوسف سورال به گل رسید و باعث شد تماشاگران حاضر در ورزشگاه آمستردام به نشانه اعتراض به هلند، سوتبزنند. هلند با اخراج مارک سوشی بازیکن حریف به برگرداندن نتیجه امیدوار شد اما روبین فان پرسی که به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمده بود گل به خودی زد تا عملا امیدهای نارنجی ها را از بین برده باشد. گلهای هانتلار و فان پرسی تا حدودی اختلاف را کم کرد اما در نهایت هلند باخت هرچند اگر هم برنده می شد فایده ای نداشت چرا که با توجه به پیروزی ترکیه، شاگردان بلیند خداحافظی فاجعه باری با رقابتهای انتخابی جام ملتهای اروپا داشتند.
     
آی اسپورت
2015-10-14 01:52:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر