فهرست
نقش سازمان لیگ در ناکامی استقلال و پرسپولیس
نقش سازمان لیگ در ناکامی استقلال و پرسپولیس

نقش سازمان لیگ در ناکامی استقلال و پرسپولیس

آی اسپورت - نگاهی سطحی به فاصله دیدارهای پیش رو برای تیم‌های استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن تا بازی بعدی شان در لیگ قهرمانان آسیا مشخص می‌کند هر سه نماینده کشورمان در وضعیت سختی باید خود را برای دیدارهای حساس پیش رو در لیگ قهرمانان آماده کنند. به ویژه سرخابی‌ها که نیاز مبرم به دو برد در هر دو دیدار پایانی برایشان احساس می‌شود. مرور تاریخ برگزاری دیدارهای پیش رو مشخص می‌کند سرخابی‌ها باید به دلیل تصمیمات سازمان لیگی‌ها در شرایطی سخت مانند منگنه و بدون ملاحظات بین المللی به زمین بروند!

استقلال

تیم استقلال که سوم اردیبهشت در ابوظبی برابر الهلال به میدان رفت باید هفتم و یازدهم همین ماه روبروی پدیده در مشهد و استقلال خوزستان در تهران به میدان برود و سپس خود را برای پذیرایی از الدحیل برای روز ۱۶ اردیبهشت آماده کند! فاصله‌ای ۱۳ روزه تا بازی بعد که تقریباً میانگین هر ۴ روز یک بازی را برای نماینده کشورمان رقم می‌زند!

پرسپولیس

دیگر نماینده ایران پرسپولیس است که دوم اردیبهشت به دیدار الاهلی در دبی رفت و حالا باید ششم همین ماه بازی سنگینی در خانه مقابل سپاهان و بعد از آن دیداری سنگین‌تر در تبریز برابر تراکتورسازی برگزار کند. پرسپولیس بعد از این مسابقه حساس باید راهی تاشکند شده و ۱۶ اردیبهشت قابل پاختاکور به میدان برود. در فاصله ۱۴ روز با میانگین هر ۴ روز یک بازی!

ذوب آهن

وضعیت برای ذوب آهن بدتر از دو نماینده دیگر ایران است. این تیم که سوم اردیبهشت با الوصل دیدار داشت باید تا روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت که با الزوراء عراق مصاف دارد طی ۱۴ روز ۳ دیدار در لیگ برگزار کند. میانگین هر ۳ روز یک بازی! این تیم یک دیدار عقب افتاده در لیگ برتر هم دارد که در این فاصله برنامه ریزی شده است! ذوب آهن باید در تاریخ‌های ۶، ۱۰ و ۱۳ اردیبهشت به ترتیب در اصفهان مقابل تراکتورسازی و سایپا و سپس در جم مقابل پارس جنوبی به میدان برود!

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-04-25 17:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۰۴
فلسفه لیگ ایران معرفی تیم های شایسته به میادین بین المللی، درآمدزایی برای باشگاه ها و آماده سازی تیم ها برای افتخار آفرینی بین المللی نیست، بلکه نان دانی فتاحی، رفقا، صدا و سیما و عاملی برای دزدی درآمد باشگاهها، همچنین نیمه جان کردن تیم های ایرانی برای سلاخی شدن در مقابل تیم های عربی است.
آقای تاج، آقای فتاحی؛ کلاهتان را بالا بیندازید که دارید کارتان را بخوبی انجام می دهید.
gg
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۰
لیگ عربستان فشرده نیست پرسپولیس و ذوب اهن در چهارشنبه بازی کردند ولی الاهلی درروز پنج شنبه با الوحده بازی کرد
لیگ قطر هم فشرده بازی ها برگزار میشد امارات هم همیجور
کلا در غرب اسیا بجز تیمای ازبکستانی که تازه اوایل لیگ شون هست بقیه تیما این حوزه اسیا بازی های فشرده ای دارند چونکه اواخر لیگ شون دارد برگزار میشه وبازی های حذفی هم باید تکلیف شون معلوم بشه
این مشکل تنها برای مختص ایران نیست الوصل،الاهلی،الاهلی در بازی های جام عرب هم بازی کردند انها در یک جام اصافی نسبت به باشگهای ایرانی به میدان رفتند
این مشکل در ای اف سی کاپ هم هست که تیمای غرب اسیا ودرجه دوم اسیا که در این لیگ ای اف سی حصور دارند هم بازی هایشون فشرده است
بهانه نیاورید استقلال وپرسپولیس در اسیا امسال هیچ نمی شوند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر