فهرست
مظلومی: در مراحل سخت باید اردو بگذاریم نه الان/ با تیم دوم خودمان هم گوام و هند را می‌بردیم
مظلومی: در مراحل سخت باید اردو بگذاریم نه الان/ با تیم دوم خودمان هم گوام و هند را می‌بردیم

مظلومی: در مراحل سخت باید اردو بگذاریم نه الان/ با تیم دوم خودمان هم گوام و هند را می‌بردیم

آی اسپورت- سرمربی استقلال در ادامه اعتراضات دنباله‌دارش به عملکرد کارلوس کی‌روش معتقد است تعطیلی پیاپی لیگ به تیمش ضربه می‌زند و مسوولان باید منافع باشگاه‌ها و هزینه‌هایی که متحمل می‌شوند را هم در نظر بگیرند.
پرویز مظلومی که روز دوشنبه به عنوان سرمربی تیم هنرمندان در بازی یادبود یاران هادی و هنرمندان برای بزرگداشت خاطره هادی نوروزی حاضر شده بود، درباره این بازی گفت: می‌شد مراسم بهتری در نظر گرفت و باشگاه پرسپولیس مشارکت و هماهنگی بهتری از خود نشان می‌داد. اینجا رنگ مطرح نیست و وظیفه خودم دانستم به عنوان عضوی از استقلال در این بازی حاضر شوم. واقعا سخت است که در چنین مراسمی حاضر شویم و امیدوارم در شادی‌ها در کنار هم باشیم. خیلی خوب است که چنین مراسمی برای یادبود هادی نوروزی در نظر گرفته‌اند اما بیاییم تا زنده هستیم به یاد هم باشیم و در کنار هم باشیم و کمک کنیم و این‌طور نباشد که وقتی مردیم بیایند و بر سر مزارمان حاضر شوند.
سرمربی استقلال در ادامه درباره تعطیلی لیگ به دلیل اردوها و بازی‌های تیم ملی گفت: متاسفانه تعطیلات لیگ زیاد شده و این به باشگاه‌ها ضربه خواهد زد و فرسودگی ایجاد می‌کند. من نمی‌دانم چقدر برای تیم ملی و عملکرد آن سودمند است اما مسلما به نفع باشگاه‌ها نیست. همه ما می‌خواهیم به تیم ملی کمک کنیم و آن را وظیفه خودمان می‌دانیم اما این بازی‌ها بازی‌هایی نبود که بخواهیم به خاطر آن لیگ را با وقفه مواجه کنیم و هیچ لیگی این طور نیست و اکنون در اروپا شاهد هستیم که بازی‌ها ادامه دارد و در موعد دیدار تیم ملی بازیکنان گرد هم می‌آیند و دیدار انجام می‌شود. در این مرحله مسلما بازی‌های آسان‌تری در پیش داریم و می‌توانستیم لیگ را با وقفه مواجه نکنیم و نبض لیگ نایستد و سکته نداشته باشد. در مرحله بعدی قبول دارم شرایط سخت‌تر است و همه ما باید هر کمکی از دست‌مان برمی‌آید انجام دهیم اما همچنان معتقدم می‌توانستیم در این مرحله این‌طور لیگ را با تعطیلات مقطعی مواجه نکنیم.
سرمربی استقلال ادامه داد: باید این را در نظر بگیرید که تعطیلی لیگ فشار زیادی به مربیان تیم‌های باشگاهی وارد می‌کند. تا بازیکنان را از نظر جسمی، روانی و روحی آماده مسابقات نگه دارند باید بدنسازی کنیم و این مساله باعث فرسایش بدن‌های بازیکنان می‌شود و شرایط سختی را از نظر انگیزه ایجاد می‌کند.
مظلومی در پاسخ به این سوال که چرا کیفیت لیگ امسال پایین‌تر از حد انتظار است، گفت: وقتی فاصله مسابقات رعایت نمی‌شود و هر 3،4روز باید بازی برگزار کنیم، مسلما بازیکنان از نظر بدنی با مشکل مواجه می‌شوند و نمی‌توانید از آنها انتظار بالایی داشته باشید. تعطیلی لیگ به واسطه اردوهای ملی باعث می‌شود برنامه‌ریزی لیگ با فشردگی دنبال شود و این مسلما یکی از دلایل پایین آمدن کیفیت لیگ است. ما اصلا به فکر باشگاه‌ها و هزینه‌هایی که متحمل می‌شوند نیستیم و منافع همه باید در نظر گرفته شود. درست است که همه باید به تیم ملی کمک کنیم اما این اتفاق مسلما در مراحل حساس باید صورت بگیرد نه اینکه برای بازی با تیم‌هایی مثل گوام و هند و ...، اردو گذاشته و لیگ تعطیل شود و در نهایت باشگاه‌ها ضرر کنند؛ مسلما برابر این تیم‌ها ما با تیم دوم خودمان هم حضور پیدا کنیم، می‌توانیم برنده از زمین خارج شویم.

کد خبر: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-14 13:57:16
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۰
در جواب اقای مظلومی باید گفت شما که جلوی تیم دسته دوم شهرداری سمنان حاضر نشدید تیم دومتون رو تو زمین بزارید پس لطفا دوغت رو بنوش!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر