فهرست
بررسی یک شایعه؛ خداحافظی شجاعی از تیم ملی
بررسی یک شایعه؛ خداحافظی شجاعی از تیم ملی

بررسی یک شایعه؛ خداحافظی شجاعی از تیم ملی

آی اسپورت- دیروز خبرگزاری میزان درباره شایعه‌ای گزارش نوشته که ادعا می‌کند مسعود شجاعی قصد دارد از تیم ملی خداحافظی کند. در هفته‌ای که گذشت همشهری ورزشی در 2گزارش جداگانه اشاره‌ای به دلسردی این بازیکن ملی‌پوش داشت. یکی گزارشی بود که درباره همین بازیکن و برخی لژیونرهای ایرانی شاغل در قطر نوشته شده بود مبنی‌بر اینکه اینها با خودشان طی کرده‌اند مثل مجتبی جباری از رسانه‌ها دوری کنند و به همین اندازه از حاشیه دور باشند.
شجاعی مدت‌هاست مصاحبه نکرده و فقط اوایل فصل گفته بود که دوست ندارد به لیگ ایران برگردد. گزارش دیگری که منتشر کرده بودیم اختصاص داشت به بازیکنانی که زمانی سوگلی کی‌روش بودند و مدتی است از چشم او افتاده‌اند که طبیعتا مسعود هم یکی از آنهاست. او سری قبلی به اردو دعوت نشد و در بازی با عمان هم فرصتی برای بازی پیدا نکرد؛ درحالی  که در همان بازی بازیکن جوان سایپا یعنی مهدی ترابی به میدان رفت.
برداشت میزان این است که شجاعی از تیم ملی خداحافظی خواهد کرد تا مثل مجتبی جباری یک گوشه دنیا فوتبالش را بازی کند و حقوقش را بی‌دردسر بگیرد بدون آنکه مجبور باشد به انتقادات پاسخ دهد. گویا زمزمه‌هایی در این رابطه در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی قبل از بازی با ژاپن شنیده شده. اگر یادتان باشد جواد نکونام هم در حالی که تازه رکورد تعداد بازی‌های ملی علی دایی را جابه‌جا کرده بود به‌طور ناگهانی بعد از بازی دوستانه مقابل سوئد از تیم ملی خداحافظی کرد. مهم‌ترین خاصیتی که این خداحافظی می‌تواند داشته باشد این است که تیم ملی جوان‌تر می‌شود. با توجه به سیستم کی‌روش و اصرار به استفاده از 2هافبک تدافعی به‌طور همزمان کمتر فرصت برای شجاعی ایجاد می‌شود.

منبع: همشهری ورزشی

کد خبر: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-14 14:16:37
نظر دهید

۱ نظر
مجید10
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۳
وای خدا !!! یعنی میشه؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر