فهرست
کل کل جدید سرخابی: کی‌روش خوب، کی‌روش بد
کل کل جدید سرخابی: کی‌روش خوب، کی‌روش بد

کل کل جدید سرخابی: کی‌روش خوب، کی‌روش بد

آی اسپورت - تا قبل از لیگ چهاردهم، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال موضع کاملا متضادی نسبت به کی‌روش داشتند. استقلالی‌ها با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نوی به شدت منتفد سرمربی تیم ملی بودند و پرسپولیسی‌ها با علی دایی، از او حمایت می‌کردند. فصل پیش با حضور درخشان در پرسپولیس، مدت کوتاهی دو باشگاه علیه مربی تیم ملی متحد شدند اما عمر درخشان روی نیمکت سرخ‌ها زیاد طولانی نبود.
مظلومی ابتدای این فصل، سعی کرد موضع متفاوتی نسبت به کی‌روش داشته باشد. موضعی که فقط چند هفته طول کشید و دوباره او، پورحیدری و افشارزاده مصاحبه‌های تندی علیه کی‌روش انجام دادند. روزنامه استقلال جوان هم در مقاطع مختلف، به سرمربی تیم ملی حمله کرد. بر خلاف سرمربی استقلال، سرمربی پرسپولیس که در زمان حضور روی نیمکت تیم ملی انتقادات مشابهی را تجربه کرده است جزو حامیان درجه یک کی‌روش محسوب می‌شود و روزنامه هواداری سرخ‌ها هم معمولا تیترهای مثبتی درباره سرمربی تیم ملی می‌زند. برانکو برای تماشای بازی ایران و ژاپن، به ورزشگاه آزادی رفته بود.
امروز، استقلال جوان با تیتر «خدا را شکر برنامه تیم ملی تمام شد، با اجازه آقای کی‌روش... بفرمایید لیگ!» روی دکه رفت. در حالی که دیروز نه تنها تیم ملی ایران، بلکه بیشتر تیم‌های ملی در اروپا، آمریکای جنوبی، آسیا و آفریقا هم بخاطر روز فیفا بازی‌های رسمی و دوستانه داشتند. در طرف مقابل، پیروزی حسابی پشت سرمربی تیم ملی درآمده و با تیتر «30 برد، 18 مساوی، 8 باخت در 56 بازی، کی‌روش مرد اول تاریخ فوتبال ایران شد» از او حمایت کرده است. انتقاد روزنامه استقلال جوان از حقیقی و حمایت پیروزی، اختلاف دیگر دو روزنامه بود. البته در مورد دوم، به نظر می‌رسد حق با استقلال جوانی‌ها باشد!


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2015-10-14 14:26:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر