فهرست
بختیاری‌زاده: اجازه بدهند در پارک چادر بزنیم / کار کلاه‌کج از آن اجنبی بدتر بود؟
بختیاری‌زاده: اجازه بدهند در پارک چادر بزنیم / کار کلاه‌کج از آن اجنبی بدتر بود؟

بختیاری‌زاده: اجازه بدهند در پارک چادر بزنیم / کار کلاه‌کج از آن اجنبی بدتر بود؟

آی اسپورت- باشگاه استقلال اهواز که در این فصل به‌شدت با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند، با برنامه‌ریزی اخیر سازمان لیگ با چالشی جدید مواجه شده است. قرار بود این تیم روز پنجشنبه در هفته هشتم لیگ برتر مقابل راه‌آهن قرار بگیرد ولی این دیدار با تصمیم سازمان لیگ، یک روز دیرتر برگزار خواهد شد. این موضوع به‌شدت باعث ناراحتی کادر فنی و مسئولان باشگاه استقلال اهواز شده است. سیاوش بختیاری‌زاده سرمربی این تیم می‌گوید: «پس از مدت‌ها سازمان لیگ برنامه‌ نمونه‌ای در اختیار باشگاه‌ها قرار داد که برنامه یک سال فوتبال ایران در آن مشخص شده بود. واقعا از این مساله لذت بردیم و برنامه را بسیار خوب دیدیم اما متاسفانه باز هم به همان شیوه گذشته بازگشتیم و دو روز مانده به برگزاری مسابقه برنامه را تغییر دادند.»

چطور 27میلیون تهیه کنیم؟
او ادامه می‌دهد: «ما در هتل یک هفته اردو زدیم. این هتل بسیار پرهزینه است و برای حضور در آن نمی‌توانیم یک مرتبه اعلام کنیم یک روز بیشتر می‌مانیم و برای 30نفر اتاق می‌خواهیم. از طرف دیگر ما برای پنجشنبه‌شب بلیت هواپیما تهیه کردیم. سازمان لیگ به ما بگوید در این رابطه باید چه کاری انجام دهیم.» بختیاری‌زاده در قسمت دیگری از حرف‌هایش انتقاد از سازمان لیگ را تندتر کرده و می‌گوید: «سازمان لیگ که به خاطر دوقلوها (برادران محمدی که در اردوی تیم ملی هستند) به راه‌آهن لطف کرده و بازی را یک روز عقب انداخته، حالا به ما لطف کند و بگوید چطور 27میلیون تهیه کنیم و یک روز بیشتر در هتل بمانیم. به چه شکلی 30بلیت را کنسل کرده و برای روز جمعه بلیت بگیریم؟ چه کسی هزینه‌های ما را پرداخت می‌کند؟»

کلاه‌کج بدتر بود یا آن اجنبی؟
بختیاری‌زاده می‌گوید: «به خاطر دوقلوهای راه‌آهن بازی ما را عقب می‌اندازند اما این لطف را به ما ندارند که عادل کلاه‌کج را که به اشتباه و با گزارش داور در حالی که هیچ حرکتی نکرده بود دو جلسه محروم کردند ببخشند. آیا کار کلاه‌کج از آن بازیکن اجنبی که به گوش داور زد، بدتر بود؟ چرا این برخوردها فقط برای ما وجود دارد؟» او در پاسخ به این سؤال که آیا منظورش جاسم کرار است، می‌گوید: «‌من از کسی اسم نیاوردم، شما اسم می‌برید. شاید کار کلاه‌کج از کار اجنبی که هر روز یک حقه درمی‌آورد بدتر بود!»

جا بدهند چادر بزنیم
بختیاری زاده در پاسخ به این سوال که آیا استقلال اهواز روز جمعه به میدان می‌رود، می‌گوید: «اگر سازمان لیگ با شهرداری یا پارکی برای زدن چادر جهت اسکان ما در تهران هماهنگی به عمل آورد در تهران می‌مانیم و بازی می‌کنیم! ما حرمت سازمان لیگ را حفظ می‌کنیم اما آنها برای ما حرمتی قائل نیستند. در بازی با استقلال تهران که در اهواز بود بارها درخواست دادیم مکان بازی در ورزشگاه تختی باشد ولی این اتفاق نیفتاد. حالا می‌بینیم به خاطر دوقلوهای راه‌آهن کلی هزینه به گردن ما می‌اندازد تا این تیم با فراغ بال مقابل ما بازی کند و 3امتیاز را بگیرد.»

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-14 14:41:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر