فهرست
«آزادی» خانه ناامن استقلال
«آزادی» خانه ناامن استقلال

«آزادی» خانه ناامن استقلال

آی اسپورت – استقلال در دو بازی فوق‌العاده حساس و تعیین‌کننده بعدی خود باید در ورزشگاه آزادی مقابل السد قطر و پرسپولیس قرار بگیرد. گرفتن نتیجه مناسب در این دو بازی سخت، می‌تواند آینده منصوریان و جوانانش را در این تیم تا مدت زیادی بیمه کند اما نتایج استقلال در این فصل به خصوص در بازی‌های خانگی کمی نگران‌کننده است. تیمی که منصوریان ساخته، در لیگ شانزدهم میزبان قدرتمندی نبوده ولی در بازی‌های خارج از خانه نتایج بهتری گرفته است. در جدول زیر عملکرد استقلال در بازی‌های داخل و خارج از خانه مقایسه شده‌اند:

مقایسه نتایج استقلال در بازی های خانگی و خارج از خانه
مقایسه نتایج استقلال در بازی های خانگی و خارج از خانه

همانطور که در جدول می‌بینید، استقلال در بازی‌های خارج از خانه فقط 5 گل دریافت کرده، این در حالی است که شاگردان منصوریان در بازی‌های خانگی خود 13 بار گل خورده‌اند! از 4 شکست استقلال در این فصل هم 3 شکست در ورزشگاه آزادی ثبت شده و تنها باخت بیرون از خانه استقلال در خوزستان مقابل استقلال خوزستان رقم خورده است. این تفاوت در عملکرد داخل و خارج از خانه وقتی بیشتر به چشم می‌آید که بدانیم آبی‌ها در نیم‌فصل دوم هنوز در بازی‌های خارج از خانه گل نخورده‌اند! در واقع آخرین گلی که استقلال در بیرون از خانه دریافت کرد به بازی هفته پانزدهم مقابل سپاهان در اصفهان برمی‌گردد. اما تعداد گل‌های خورده این تیم در نیم فصل دوم در آزادی 4 است!

مقایسه نتایج استقلال در بازی‌های خانگی و بیرون از خانه، کمی نگران‌کننده است. واقعیت این است که ورزشگاه آزادی امسال برای استقلال خانه امنی نبوده و آبی‌ها در این استادیوم امتیازات زیادی از دست داده‌اند و گل‌های زیادی هم دریافت کرده‌اند! حالا آبی‌ها در دو بازی سخت بعدی خود باید در همین خانه ناامن به مصاف السد قطر و پرسپولیس بروند و هواداران این تیم امیدوارند با ادامه روند خوب تیم‌شان در لیگ برتر، این بار در این ورزشگاه نتایج بهتری بگیرند.

 

۴    
آی اسپورت
2017-02-02 16:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر