فهرست

کرار شاکی شد؛ اشتباه کردم به استقلال برگشتم

آی اسپورت - فضای حاکم میان باشگاه استقلال و کرار جاسم هر روز پیچیده‌تر می‌شود. بازیکنی که این روزها فقط به دنبال گرفتن حق مسکن از باشگاه است و مطالبه دیگری ندارد. هافبک عراقی که در طول دوران حضورش در فوتبال ایران حاشیه‌های بسیاری ایجاد کرده و پی در پی برای باشگاه‌هایش دردسرساز بوده است، درحالی که خود را آرام‌تر از همیشه جلوه می‌دهد، به دنبال گرفتن خانه‌ای از باشگاه استقلال است تا در ایام حضور در این تیم آنجا اقامت کند. دلیل اصرار کرار به گرفتن خانه از باشگاه استقلال این است که در قراردادش نوشته شده بود که باشگاه موظف به تامین محلی برای اسکان او است اما تا به امروز آبی‌ها نتوانسته‌اند به تعهدات خود عمل کنند و دلیل ناراحتی کرار همین بدقولی‌های بی‌پایان است.
کرار جاسم در واقع به این دلیل به کشورمان بازگشته است که تصور می‌کرد مسوولان باشگاه استقلال طی این زمان کاری برایش انجام داده‌اند در حالی که هرگز اتفاق خاصی رخ نداده است. حتی افشارزاده در مصاحبه دو روز قبل خود گفته بود، 50 میلیون برای تامین مسکن کرار کنار گذاشته‌ایم اما به نظر می‌رسد حرف‌های مدیرعامل سابق آبی‌ها تنها یک وعده بود برای اینکه کرار را هر طور شده به ایران بازگردانند. حربه‌ای که جواب داد اما در نهایت منجر به حضور این بازیکن در تمرینات استقلال نشد. هافبک عراقی دیروز به محل تمرین آبی‌ها هم رفت اما پیگیر مطالباتش بود و به مظلومی اعلام کرد که اگر باشگاه نمی‌تواند خواسته‌هایش را برآورده کند بهتر است رضایتنامه‌اش را بدهند و هر چه زودتر تکلیفش را مشخص کنند.
گلایه‌های کرار البته به اینجا ختم نشده است. او حتی به مدیربرنامه‌هایش هم بابت دادن اطلاعات غلط خرده گرفته است. مدیر برنامه‌های کرار در این رابطه می‌گوید: «کرار تلفنی به من گفت که اشتباه کردم، به او گفتم به ایران برگردد. او به من گفت مسوولان باشگاه استقلال را خوب می‌شناسم و می‌دانم که خانه بگیر نیستند. تو خودت تا خانه‌ را ندیده‌ای، نباید به من می‌گفتی که به ایران برگردم. باید بر اساس قرارداد با آنها قانونی رفتار می‌کردی. من هم دیدم که حرفش درست است و واقعا مسوولان استقلال را به خوبی نمی‌شناختم.» طاهر سعیدی توضیحات دیگری هم درباره وضعیت به وجود آمده می‌دهد: «‌با توجه به اینکه کرار روز دوشنبه به ایران آمده بود، تماسی با نظری‌جویباری برقرار کردم و او مثل همیشه درباره محل اسکان کرار امروز و فردا کرد. هیچ جلسه‌ای هم با او نداریم و ماحصل برگشتن کرار به ایران بد قول شدن من جلوی این بازیکن بود. اشتباه کردم به او گفتم که خانه‌ای برایش گرفته‌اند و به ایران بیاید. این در حالی است که این بازیکن هنوز خانه‌ای ندارد. نه خانه‌ای برایش در نظر گرفته شده و نه هتلی. الان در خانه یکی از دوستانش به همراه زن و بچه‌اش‌ حضور دارد.»

منبع: ایران ورزشی

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-14 14:54:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر