فهرست
یادداشت: رونالدو نمی تواند در رئال بازنشسته شود
یادداشت: رونالدو نمی تواند در رئال بازنشسته شود

یادداشت: رونالدو نمی تواند در رئال بازنشسته شود

آلبرتو پینیرو
کریستیانو رونالدو خوشحال است. این چیزی است که همه رئالی ها را هم خوشحال می کند. شماره 7 که صعود به رقابت های یورو 2016 به همراه پرتغال را هم در جیبش دارد، به تازگی افتخار مسب چهارمین کفش طلا را هم پیدا کرده و این جایزه در مراسمی به او اهدا شد که تبدیل به یک تریبون شخصی برایش شده بود.
مراسمی که روز سه شنبه برای او برگزار شد به فاصله کمی بعد از یک مراسم دیگر برای او بود. پیش از آن او جایزه بهترین گلزن باشگاه رئال را دریافت کرده بود. او دوباره تمرکزش را به دست آورده است. این موضوع نه تنها کارنامه اش را درخشان تر می کند، بلکه انگیزه اش را هم بالاتر می برد.
او حالا احساس می کند خودش را ثابت کرده است و سریعا به فکر مراسم بعدی که برایش گرفته می شود افتاده است. یا بهتر است بگوییم آماده است تا یک مراسم بزرگداشت دیگر را تجربه کند. رونالدو و همچنین رئال مادرید، به خاطر استایل او رشد کرده اند.
البته اخیرا یک بحث هایی بین او و باشگاه بوده است. شاید هم کمی بزرگنمایی شده است. ادامه این صحبت ها هواداران رئال را نگران می کند و این در حالی است که خود مادرید مدعی است دوست دارد این بازیکن را برای همیشه داشته باشد.

خود رونالدو صحبتی کرده که مادریدیستا را از نگرانی درآورده است. به مارکا گفته می خواهد در این تیم بازنشسته شود. با این حرف کم کم شایعاتی که او را به پی اس جی و منچستریونایتد ربط می دادند رنگ باخته اند.
شاید این موضوع از روزنامه ها پاک شود و دیگر کسی از رفتن رونالدو ننویسد، شاید. اما خود رونالدو در ذهنش این موضوعات را مرور می کند. قرارداد او در سال 2018 به اتمام می رسد. شاید او تا آن زمان در مادرید بماند. اما تصور این که او تا سال 2020 یا 2021 در رئال بماند کمی باورنکردنی است. بازنشستگی کریس در مادرید؟
قرارداد او در سال 2018 تمام می شود و برای بازنشسته شدن در رئال او باید حداقل یک بار دیگر این قرارداد را تمدید کند. آن هم بعد از آن صحبت هایی که شبیه به بازجویی بود. از طرفی رونالدو باید قبل از زدن این حرف شرایط را بیشتر می سنجید. او باید تا آن سال در بهترین فرم، مثل الان، باشد تا بتواند در باشگاهی بازی کند که همیشه بهترین ها را می خواهد.
آیا رونالدوی 36 ساله می تواند کماکان شماره 7 رئال مادرید را به تن کند؟ می تواند هنوز هم بهترین شماره 7 ممکن برای این تیم باشد؟ باید این موضوع را از رائول یا کاسیاس پرسید. اسطوره های قبلی باشگاه. مادرید زمانی که آن ها به پایانشان در مادرید رسیدند چطور با آن ها رفتار شد؟هر دو از در پشتی برنابئو این باشگاه را ترک کردند. آن هم در شرایطی که ادامه دادنشان با رئال غیرممکن بود. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-10-14 17:03:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر