فهرست
استتوس: او جنگید و جنگید و جنگید
استتوس: او جنگید و جنگید و جنگید

استتوس: او جنگید و جنگید و جنگید

به دلایل فرامتنی دیشب به شدت از پایکوبی و جشن ترکها برای صعود به مرحله نهایی جام ملت های اروپا خوشحال شدم. بعد از آن کشتار پریروز آنها به این شادی احتیاج داشتند. چنین شادی هایی ملت را به هم نزدیک تر می کند. بعد از این همه ستیزه های قومی و مذهبی و سیاسی، ترکها همچنین به این جشن همدلانه و مشترک احتیاج داشتند. از نظر ژئوپلتیکی ترکیه متحد و یکپارچه به نفع ماست و برعکس عراق متحد و یکپارچه به ضرر ما. دلایلش را می توانید در کتاب ها و مقالات دکتر عزت الله عزتی ببینید. اما دیشب برای من از همه جذاب تر جنگ دلاورانه آردا توران بود در میانه زمین. او جنگید و جنگید و تیمش را به پیش راند و سرانجام توانست از ناامیدی مطلق یک رویای تعبیر شده بسازد. اشک های آردا در جشن متعاقب مسابقه ترکها را متحدتر خواهد کرد.خوشحالم که به زودی آردا را در لباس بارسا می بینیم. اگر دختری می داشتم، به او توصیه می کردم که فقط عاشق مردی بشود که پرشور و دلاورانه و بی محابا و جسور می جنگد. فقط و فقط. مثل آردا توران در بازی دیشب.

دکتر ناصر کرمی
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-14 17:23:12
نظر دهید

۳ نظر
بهنام
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۷
عشقیم دی آردا توران. ت.ران چی بیر اویونجو. یاشاسین توران!! یاشاسین آردا
-
پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۴:۲۴
از نظر ژئوپلتیکی ترکیه متحد و یکپارچه به نفع ماست و برعکس عراق متحد و یکپارچه به ضرر ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????????????????
حالت خوبه ؟؟
خدا شفای عاجل عنایت کند!
محمد
پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۶
از متن مشخص هست که نویسنده کاملا بارسلونایی هست . بعدشم در عراق ووو کسای دیگه باعث نابود شدن کشور شدن ولی تو ترکیه خودشون با تخیلهای واهی . فکر میکردن که پیشرفت در اقتصاد یعنی پیشرفت در سیاست پیشرفت در قدرت نظامی و با رشد اقتصادی ابر قدرت هم میشن . ترکیه رو آه او ن افرادی که توسط داعش ساخته شده یه دست ترکیه و عربستان هست گرفته و به این زودیها هم روی آرامش رو نمبینن . خود کرده را تدبیر نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر