فهرست
نامه اعتراضی سرگشاده افراطی های میلان خطاب به گالیانی!
نامه اعتراضی سرگشاده افراطی های میلان خطاب به گالیانی!

نامه اعتراضی سرگشاده افراطی های میلان خطاب به گالیانی!

 افراطی های میلان : دیگر بس است .گالیانی هم مقصر است. افراطی های جایگاه جنوبی میلان در سن سیرو واکنش تندی به اتفاقات اخیر نشان داده اند و طرفداران را به یک اعتراض همگانی در روز یکشنبه قبل از بازی با پارما دعوت کرده اند.موارد اعتراضی خریدهای اشتباه در بازار نقل و انتقالات کم کاری بازیکنان فعلی و فعالیتهای بیهوده انها در شبکه های اجتماعی. انتشار مطالب و عکسهای جنجالی در توئیتر بخصوص از جانب بالوتلی عنوان شده است.

تیفوسیها صدای اعتراض خود را بالاتر برده اند برای اینکه ندای ناامیدی انها و احساس یاس انها شنیده شود باخت به اتلتیکو و حذف از چمپیونز لیگ بهانه ای شد تا صبر هوادران لبریز شده و قطره قطره های خشم انها تبدیل به سیل شوند.

افراطی ها در سایت خود نامه ای بلند بالا نوشته اند و به وضوح گالیانی را به اشتباه در بازار نقل و انتقالات متهم کرده اند اتش تند انتقادات به بالوتلی هم سرایت کرده برای حاشیه های تمام نشدنی وی در شبکه های مجازی و به اعتقاد انها این امر در زمین بازی روی عملکرد وی تاثیر منفی داشته است.

کمی به عقب برمیگردیم به فصل گذشته. دقیقا چند روز مانده به بازی حذفی جام باشگاهها برای صعود به مرحله گروهی و چند روز مانده به پایان بازار نقل و انتقالات تردیدهای خود رااعلام کردیم و طرح هایی را در جهت قدرتمند تر شدن تیم به میدیریت باشگاه ارائه دادیم .پارچه نوشته ای را جلوی در باشگاه نصب کردیم و در ان قید کردیم که نگاه عمیقتری به دفاع و میانه میدان داشته باشید و از خرید های بیهوده ای از جمله ماتری پرهیز کنید در عوض دکتر گالیانی در تلیویزیون اعلام کردند که این تیفوسی ها نیستند که برای میلان خرید می کنند و انهایی که انتقاد دارند چوانان کم سن و سالی هستند که شایستگی انتقاد کردن ندارند.اما امروز نتایج خود گواه هستند ماتری در ژانویه بسبب عملکرد فاجعه بار به فیورنتینا قرض داده شد. و هنوزتاثیرعملکرد بد در بازار نقل و انتقالاترا در دفاع و میانه میدان میلان شاهد هستیم.تاریخ میلان با بازیها و رقابتهای بزرگ عجین شده است.و بودجه ای غنی از پول در انتهای فصل که میتوانستی بهترین پدیده ها را به میلان بیاوری اما اکنون داستان عوض شده است و بحران اقتصادی در کنار عملکرد بد مدیریت بطور واضح تیم را به بحران کشانده است.

از شما بطور مثال این پرسش را داریم که چگونه است که بازیکنی همچون امبروزینی که کاپیتان تیم بود و نقش موثری در رختکن تیم ایفا میکرد را میفروشید و بدتر از انچطور پیرلو را به بهانه وضعیت جسمانی و پیر شدن در حالیکه به تازگی 31 ساله شده بود به دشمن همیشگی یوونتوس فروختید؟سپس اشتباه بزرگتر را چند سال بعد با خرید بازکنی همچون هوندا مرتکب شدید. بیش از نیمی از بازیکنان فعلی بریده اند و خیلی از بازیکنان فقط نامهای بزرگ تمام شده ای بودند که خریداری شدندمیلان 37 امتیاز با در فاصله دارد و از همه جامها بدور است.خوب بهتر است که هر کسی که وقت را تلف کرده است ساکت شود و مسئولیت این ناکامی را به عهده بگیردوکنار برود.شاید با ورو باربارا برلوسکونی موج امیدواری جدیدی به باشگاه تزریق شده است کسی که بجای تحول در تیم به فکر انجام معامله های تجاری خود بوده است نتیجه هر چه بوده بد و فاجعه بوده است و تنهاصداو جوابی که از جانب مدیریت از سال 2007 شنیده ایم این بوده است که ما پرافتخارترین باشگاه جهان هستیم.پشت همه این جوابها برای درست کردن خرابه ها و ناکامیها در حال ساختن تیم با بازیکنان تمام شده با ارزشهای نامشخص بودندو تنها کسانی که رنج می بردندبراستی ما طرفداران عاشق میلان بودیم .

به تیم فعلی نگاهی می اندازیم متشکل از تعداد کمی بازیکن جدی و حرفه ای ردیف شده از بازکنانی بی مصرف و تمام شده که تنها چیزی که در سر دارند انتشار عکسهایی بی فایده در شبکه های اجتماعی می باشد و نیز سفارش یک میز غذا برای یک عصر دل انگیزدر دیسکوتک.کسانیکه هنوز گمان میکنند قهرمانانی بزرگ هستند در عوض انچه در زمین نشان می دهنداین است : بازیهایی ضعیف با ارزش و کیفیت نازل.برای بهتر شدن اوضاع و کمی تغییر فضا در خواست داریم از شما بازیکنان بی مصرف که همچون مونتولیوو ، بونرا، ابیاتی، کاکا، پولی، پاتزینی و دی شیلیو کمی حرفه ای رفتار کنید.امیدواریم که مربی جدید سیدورف برای حل این معضل تصمیمات جدی تری اتخاذ کند.منتظر همه طرفداران میلان روز یکشنبه در بازی با پارما برای فریاد زدن مشکلاتمان هستیم.سالهاست که معترضیم حالا نوبت شما هم هست که عشق خود را به باشگاه نشان داده و در این روزهای اعتراض با ما همراه شوید.میلان همیشه در قلب ماست.افراطی های جایگاه جنوبی سن سیرو.

14 مارچ 2014

     
آی اسپورت
2014-03-15 16:37:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر