فهرست

علی دایی: به احترام هادی 24 روز صحبت نکنید/ نمایش کافی است

آی‌اسپورت- «کسانی که در زمان حیات هادی کوچکترین توجهی به او نداشتند حالا فرصت پیدا کرده‌اند عرض اندام و خودنمایی کنند. کارگاه کلاه سازی تان را تعطیل کنید. این کلاه‌ها برای سر ماها خیلی گشاد است. حالا دلتان به حال هادی سوخته؟ دغدغه آن خدابیامرز مگر غیر از تامین معیشت خانواده‌اش بود؟ حالا که خودش نیست به خانواده‌اش آن هم بدون حضور دوربین و رسانه توجه کنید. بروید سراغ پدر و مادرش و نگذارید نبود هادی را حس کنند. انگار یک مشت بازیگر جمع شده‌اند تا خودشان را نشان دهند. حساب دوستان واقعی هادی جداست اما عده‌ای فقط دنبال منافع خودشان و دیده شدن هستند. چند ماه دیگر همه فراموش می کنند چه قول و وعده‌هایی داده اند کما اینکه قول‌ها به خانواده مرحوم مجید سبزی فراموش شد. آقایان چندبار سراغ خانواده فریبرز مرادی رفته‌اند؟ نمی‌روند چون برایشان برد تبلیغاتی و تیتر ندارد.کسی می‌داند منوچهر شفقتیان چه حال و اوضاعی دارد؟ کسی سراغ کریم باوی را می‌گیرد؟ اینها درد دارد وگرنه بازی با اعداد که کاری ندارد. کاش بتوانند مثلا روز 24 هر ماه مصاحبه نکنند. یا روز 24 هر ماه حقوقی در خور شان خانواده هادی به حساب‌شان بریزند. فعلا 24 عدد خودنمایی یک عده‌ای شده و هر کسی هم می بینی می‌خواهد بزرگداشت برگزار کند. همه اینها را گفتم که بدانند من فریب بازی‌هایشان را نخورده‌ام؛ همین.»
دایی این صحبت‌ها را در اعتراض به تعویق یک روزه بازی با پرسپولیس زده. ولی نشان داده اگر به سیم آخر بزند، می‌تواند حرف‌های قشنگی بزند. صحبت‌هایی که درد و دل خانواده نوروزی هم شاید باشد.

کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-14 19:23:57
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
تو اینکه اون خدا بیامرز نوندونی و مایه شواف خیلیا شده، شکی نیست، ولی این 24 ام به خاطر فینال مسابفات غرب اسیا بوده ظاهرا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر