فهرست
مسلمان : مشکلی با مشکل مالی ندارم ! /بازی داماش قهرمان را تعیین می کند
مسلمان : مشکلی با مشکل مالی ندارم ! /بازی داماش قهرمان را تعیین می کند

مسلمان : مشکلی با مشکل مالی ندارم ! /بازی داماش قهرمان را تعیین می کند

آی اسپورت - لیگ برتر در حالی برای روزهای طولانی تعطیل شد که قرمز پوشان پایتخت در بهترین شرایط روحی و فنی خود قرار گرفته بودند ؛ در ست در شرایطی که آنها  خود را با یک قدمی تیمهایی رساندند که با وجود شرایط نامناسب در تعطیلی لیگ مسابقات  آسیایی را در پیش دارند و هرگز از شرایط آمادگی جسمانی و مسابقه خارج نخواهند شد.

در این زابطه محسن مسلمان هافبک قرمزها می گوید:اردوی خوبی را در مازندران پشت سر گذاشتیم و تاقبل از پایان سال بازی خوبی مقابل نفت برگزار می کنیم که به ما کمک می کند در شرایط مسابقه قرار بگیریم.در حال حاضر پرسپولیس شانس بالایی برای قهرمانی دارد و اگر ما در سه بازی باقی مانده حداکثر امتیازات را کسب کنیم با توجه به رقابت مستقیم دیگر مدعیان از شانس بالایی برای قهرمانی داریم .

او عقیده دارد پرسپولیس نسبت به سایر تیم های بالای جدول، روی کاغذ  بازی های راحت تری در پیش رو دارد . بازی با داماش تعیین کننده شانس ما برای قهرمانی است.

مسلمان که مصدوم شده ، ادامه می دهد: قرار است در این هفته دارویی به زانویم تزریق شود تا درد مصدومیتم کمتر شود. به شخصه  امیدوارم در سه بازی پایانی بتوانم خودم را به کی‌روش نشان بدهم تا در لیست جام جهانی قرار بگیرم.

هافبک جوان پرسپولیس درباره شرایط مالی تیم هم می گوید: مشکل مالی هنوز برطرف نشده اما من خودم مشکلی با این قضیه ندارم. امیدوارم مشکلات مالی تا قبل از دیدار با داماش حل شود تا بازیکنان با تمرکز در سه بازی پایانی به میدان بروند.

باید دید در پایان لیگ لبخندهای دایی ادامه خواهد داشت با قلعه نویی ، فرکی یا یکی از دوستان که بازی با توپ آسیا را تجربه کرده اند جام را بالای سر خواهند برد.

     
آی اسپورت
2014-03-15 15:54:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر