فهرست
خاکپور: این قهرمانی تقدیم به هادی نوروزی و فرزندش
خاکپور: این قهرمانی تقدیم به هادی نوروزی و فرزندش

خاکپور: این قهرمانی تقدیم به هادی نوروزی و فرزندش

آی اسپورت- امشب تیم ملی امید ایران در رقابت‌های غرب آسیا موفق شد با غلبه بر سوریه به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد و دورخیز خود را برای کسب مجوز صعود به المپیک برزیل را نشان‌دهد. صحبت‌های محمد خاکپور، سرمربی تیم ملی امید، را بعد از این دیدار می‌خوانید:

*به تازگی در کشورمان فوتبالیستی به نام هادی نوروزی را از دست دادیم. می‌خواهیم این قهرمانی را به هادی نوروزی و فرزند کوچکش تقدیم کنیم از اول می خواستیم اسم این جام را هادی نوروزی بگذاریم به همین دلیل این قهرمانی را به او تقدیم می‌کنیم.*سوریه تیم خوبی بود اما ما از آنها بهتر بودیم. از ابتدای حضور در تورنمنت غرب آسیا پیغام ما صلح بود فکر می‌کنیم صلح مردم را بیشتر به یکدیگر نزدیک می‌کند.

*ما هیچ‌وقت نمی‌بازیم. ما یا می‌برم یا یاد می‌گیرم باید از شکست درس گرفت. این تورنمنت را مثل یک مدل برای مسابقات انتخابی المپیک می‌دیدیم با خیلی از تیم‌هایی که با آنها در انتخابی المپیک روبرو می‌شویم بازی داشتیم و این مسئله می‌تواند در آینده به موفقیت ما کمک کند. همیشه در حال آموزش و یادگیری هستیم همیشه تلاشمان این است که بیاموزیم. بهترین بازی خود را در دیدار فینال داشتیم خیلی با نظم و سازماندهی بازی کردیم.*از سوریه به خاطر تلاش و بازی جوانمردانه‌ای که انجام داد تشکر می‌کنم امیدوارم همیشه در همه جا صلح وجود داشته باشد و فوتبال بتواند مردم جوامع مختلف را به یکدیگر نزدیک کند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-15 00:58:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر